Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corolla E11 500-600...

Toyota Corolla E11 500-600 ezerért?

Figyelt kérdés
Megéri E11-es Corollát venni manapság? Ha igen, akkor kb mennyiért éri meg nézegetni őket? Én olyan 500-600 ezerre gondoltam. Reális értük ez az ár?

2020. nov. 9. 09:36
 1/7 anonim válasza:
100%
Reális lehet. Csak nézd meg jól nem-e rohad, mert az sajna nagyon gyakori! Azonkívül strapabíró autó.
2020. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 600-ért vettem tavasszal ilyet, facelift utánit. Szerintem ez alatt nem is érdemes nézelődni, mert olyan csirkeólak vannak, hogy hihetetlen, megnéztem párat. Jól írja az első, a rohadásra figyelj, meg arra, hogy ha a facelift utánit veszed, azokban már újabb, változó szelepvezérlésű motor van (VVTi), aminek ezek a korai verziói még zabálták az olajat, nem kicsit, hanem nagyon.

Ezeket is meg szabad venni, de csak akkor, ha:

A. cserélték a motort garanciában, vagy

B. felújították már a motort korábban, vagy

C. megvan a vételár mégegyszer a zsebedben, hogy te magad felújíttasd a motort, vagy

D. veszel mellé egy hordó olajat is.


A facelift előttivel úgy tudom ilyen gond nincs, de az meg ronda. Na jó, a háromajtós még egész pofás, a sedan szódával elmegy, az ötajtós liftback első ránézésre katasztrófa, a kombi meg sokadik ránézésre is maga a vizuális armageddon.

2020. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem békalámpás van, 300-ért vettem tele hibával, de a kasztni ép volt. A hibákat fél év és vételárát mégegyszer rádobva sikerült kiküszöbölni, most van egy működő erős autóm, amit nem adnék el 700 alatt, mert nagyon szeretem.
2020. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én békalámpásokat nézegetek ebben az árkategóriában, nekem valahogy jobban tetszik :D Egyébként ahogy néztem nem is nagyon vannak drágábban
2020. nov. 9. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ajánlani tudom a békalámpásat. Én majdnem 10 évig hajtottam egy ilyet, 4 éve adtam el (akkor volt 17 éves). Egyetértek az #2 -vel, én is inkább a facelift előtti, még nem vvti motorral szerelt változatot ajánlom (nekem is lyen volt). Két féle benzin motorral szeretlték 4A-FE (1.6), 4E-FE (1.3). Mindkettő legendásan tartós. Kopó alkatrészeken kívül sosem volt vele probléma. Érdekesség, hogy a klímát 16 éves korában töltötték először, akkor is csak azért, mert a klímás rábeszélt (jól működött). Na ilyet sem gyártanak már (még a Toyota sem)... 500 - 600e reális, ennyiért már jót lehet kapni. A korábbi sérülésekre, és a rozsdára figyelj (a kettő általában összefügg).
2020. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leírtuk 4-en is, hogy jó, mit akarsz még hallani? Igen, jót lehet kapni ennyiért és megéri, mert legendásan megbízható a motor a békalámpásban. Kifogsz egy jót belőle, évekig kiszolgál.
2020. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egy ötödiket szerettem volna
2020. nov. 20. 14:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!