Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő amig az oktató...

Mennyi idő amig az oktató kikéri a kartonomat, hogy vezethessek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt, hogy egyik nap felhívtam, másnap meg kikérte. De aztán csak 1 hónap múlva kezdhettem vezetni, mert ugye van egy kis sorrakerülési idő. Van olyan oktató, ahol ezek hónapok is lehetnek.
2020. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap volt
2020. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szept 1. befizettem a vezetést, Nov 1 nemkaptam még mindig oktatot, bezzeg masok igen akik kesobb fizettek be. korrupt csalo szinte az osszes autosiskola, atmentem egy magan emberhez, neki 1 hete adtam le a papirjaimat, de akkor felhivom, hogy mi van
2020. nov. 10. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
“Nem kaptam oktatót” Szerintem nem “adnak” maguktól sehol. Neked kell kiválasztani egyet és felhívni őt. Én elgondolkodnék a helyedben, hogy érdemes-e egyáltalán elkezdened, ha 1) alapvető dolgoknak nem tudsz utánajárni egyedül 2) még nem is történt semmi, de már mindenki korrupt csaló.
2020. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
11telefonszamoz kaptam, valahogy egyik se ert ra 2 honapig es marciusra adtak idopontokat, mikor bezzeg a kozelbe lakoknak egybol adtak idopontot
2020. nov. 10. 10:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Es igen, rengeteg autosiskola korrupt es probal lehuzni rolad minel tobb penzt, az ismerettsegembol a legtobbjuknel nem irtak rendesen a km, vagy az idot stb stb. De pont annyival, hogy csak kesobb tunjon fel.
2020. nov. 10. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Észen kell lenni, figyelni kell és ha csalást látsz, egyből oktatót váltani. Nem olyan könnyű csalni ezzel, mint gondolod. (Hidd el, dolgoztam autósiskolában, csak nem mint oktató) Meg azért azt se vedd készpénznek, amit az ismerőseid mondanak. Rengeteg tanuló nem tudja felfogni, hogy 30 óra alatt az esetek többségében nem lehet megtanulni vezetni és ha már a pótórák lehetősége is felmerül, egyből csalást kiáltanak. Sokan nem értik meg, hogy még nem állnak készen arra, hogy egyedül közlekedjenek.

Az meg hogy márciusra adtak időpontot, teljesen logikus. Sok oktatónál fél év is lehet a várólista, a nagyon népszerűeknél akár még több is. Nem kib...ásból nem fogadnak téged, hidd el. Ha meg nagyon türelmetlen vagy, próbálkozz más iskoláknál is. Kis alázatot vigyél azért a dologba, mert így nehéz dolgotok lesz a közös munka során.

2020. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az nem normalis, hogy 11oktato szamat kaptam meg es egyik se er ra, valamelyik 3x mondott kesobbi idopontot, kozbe tobb emerrel is beszeltem aki azt mondta kesobb fizette be mint en es mar vezet...

Falubol szarmazom, szoval nyilvan aki helybe lakik annak egybol mindent megcsinalnak, legalabbis ahova jartam. (Pedig ugyan abba az idopontba ernenk ra) nah mind1 most mar csak fogok vezetni 1-2heten belul

2020. nov. 10. 11:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy kérdés, ha tényleg ennyire telítettek az oktatók, akkor mi értelme lenne nekik csalni?

Semmi. Csak az iskola és a saját statisztikáit rontaná.

Az oktató szempontból mindegy, hogy 30 vagy 50 órát veszel, mert ha valaki végez nála, azonnal kezdhet más diákkal.

A kilóméteres dolog érdekesebb, mert senki nem garantálja, hogy 30 óra elég hozzá.

2020. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!