Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósiskolák működése a...

Autósiskolák működése a járványhelyzetben?

Figyelt kérdés

Jelenleg még tanulok vezetni, 2 hét múlva lenne a forgalmi vizsgám. Egyszer tavasszal már leállították az autósiskolák működését, akkor is megszívtam. Már nagyon nagy szükségem lenne a jogosítványra, ezért reménykedem, hogy 2 hét múlva sikeresen tudok vizsgázni és gondolom mások is vannak így ezzel.

Volt az autósiskolákkal kapcsolatban valami hír? Én nem találtam új információt. Megvan az esélye, hogy újra bezárják?

Szerintem az ehhez hasonló 2-3 emberes oktatásokat megtarthatnák. Ha hónapokra leállna újra, akkor mindenki vezetési tudása, gyakorlata kopna. Nem utolsó sorban a vállalkozásokban lévők megélhetése is elveszik. Ti mit gondoltok?


2020. nov. 11. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán ha felhívnád őket...
2020. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap még kaptam KRESZ vizsga időpontot. Azóta nem jött tájékoztatás.
2020. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt elore nem lehet megmondani..legutobb is par nap alatt bezartak
2020. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!