Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet néha égett szag a...

Mitől lehet néha égett szag a kocsiban?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán éreztem eddig. 2,5 hónapja van nálam a kocsi, ezidő alatt mentem vele úgy 1000-1500 km-t. 2x fordult elő hogy 80-90-es tempónál nagyon enyhe égett szagot éreztem, ami 1-2 perc után el is múlt, még menet közben. Az biztos hogy nem a kézifék volt. Egyéb probléma nem tűnt fel. Az alany egy 2-es benzines Ford Focus, 190 ezer km-el.
2020. nov. 11. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy kintről ment be?
2020. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de túlságosan egyformának tűnt a két alkalom, plusz az ablakok is fel voltak húzva.
2020. nov. 11. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lett alvázvédőzve vagy festve rajta valami? Kipuffogórendszerre kerülhetett belőle, ami nagyobb tempó melletti hőnél leég.
2020. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lett.
2020. nov. 11. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik szimeringed könnyezi az olajat és ahogy az olaj rácseppen a forró kipufogóra azt érzed
2020. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én autómból égett műanyag szag jön időnként, hideg időben. Szerintem a szellőző rendszerből egy szivacsdarab a radiátorra került, és az bűzölög. A szellőzőrostélynál is jött már ki ilyen szivacs, abból gondolom, hogy ez lehet. Szóval ezt sem lehet kizárni, ahogy az olajszivárgást sem. Ha az ember ismeri ezeket a jellegzetes szagokat, könnyebben be lehet határolni. Az olajnak és a műanyagnak is jellegzetes szaga van.
2020. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez akkor volt amikor még nem volt hideg, a klíma nem ment. Legközelebb ha érzem, megfigyelés mire emlékeztet.
2020. nov. 11. 22:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!