Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen választás manapság egy...

Milyen választás manapság egy B Corsa?

Figyelt kérdés
Első autóm lenne, 4 éve vezetek, de kellene egy saját autó. Semmi extra, munkába járásra használnám, ami szempont, hogy ne egy lelakott rom legyen, legyen korához mérten szép állapotú, szép fényezéssel, szép belsővel, nyilván nem új autók ezek már, ezzel tisztában vagyok, garázsban tartanám én is. Viszont 350k körül elég pofásakat láttam hahu-n, persze így képek alapján. 22/F
2020. nov. 11. 20:08
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
88%
350-ert lehet ettol boven fiatalabb autot venni....en inkabb azokat nezegetnem mint ezeket alassan 30eves opeleket
2020. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Márpedig 350-ért mindenképpen kompromisszumot kell kötni, és a fiatalabb autó ugyanannyi pénzért nem biztos, hogy jobb lesz. Keress valakit, aki ért a régi kocsikhoz, és kérd meg, hogy segítsen. Elcsépelt tanács, de ennyiért a Swift-eket is nézheted, abból is ki lehet fogni jó példányt, ha értesz hozzá. Iletve még a kortárs Fiestákat nézném meg.
2020. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Sz0póroller....
2020. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

már könynebb mint újkorában volt, mert a fele átment vasoxid-ba


Én ilyen öreg kis opelt nem vennék, alulmotorizált, kénylmetlen és tele van müszaki rizikóval

na mega rozsda...

2020. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért már C Corsát is vehetnél, ami modernebb, biztonságosabb. (Nézz töréstesztes videókat)
2020. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg van egy 1.7D, de volt mellette egy 1.2 benzines is. Ezek alapvetően nagyon patent kis kocsik. Nyilván a korukhoz és méretükhöz mérten. Szög egyszerű, gyakorlatilag nincs ami elromoljon benne. Menni nem megy, de legalább nem is eszik. Volt belőle egyébként elektromos ablakos, légzsákos, tetőablakos is. Szóval a felszereltség sem feltétlenül abszolút nulla. A nagy ellenségük a rozsda. Sajnos ezeket is annyira szereti, mint az F Astra-t. De 350k körül már kapsz jókat, amik ki voltak lakatolva és nem látsz át a taposón. Sajnos ennyiért nincs sok merítés. Opció lehet még a Golf III, Polo, Ibiza és hasonlók, de az sem lesz jobb. Eggyel fiatalabb generáció meg nem fér bele ebbe a keretbe
2020. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy nyolcszelepes kimegy a világból.Igaz, cserébe harmatgyenge, és sokat fogyaszt. Nekem az 1.2 45LE-s evett 7,5-8-at 100-on.

Kíváncsiságból rákerestem, 2008-ban adtuk el 230e kilométerrel. 3. tulajdonosok voltunk, most tart a 15. tulajdonosnál, és 300e km-nél. Mondjuk ez az utolsó 12 év alatti 70e. kicsit visszatekerés-gyanús, ha csak nem minden tulajnak harmadik kocsi lett a családban.

2020. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma már kerülni kéne inkább egy c corsa ami fényévekkel előrébb van ha egy kicsit többet teszel félre akkor d corsa
2020. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(utolsó vagyok) vagy esetleg egy jobb japán vagy ford fiesta
2020. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!