Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy dot4+ -os fékolajat...

Vettem egy dot4+ -os fékolajat a robogómhoz. Amikor hazaérem, akkor vettem észre, hogy dot3-as vagy dot 4-es jó bele. Ezek között nagy a különbség és inkább vegyek másikat, vagy használhatom a dot4+ -os fékolajat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 08:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyira ügyesen tetted fel a mellérendelő összetett mondatoddal a kérdést, hogy nem lehet eldönteni, mire igen vagy nem a válaszunk...


Nyugodtan használd a DOT4+ost, főleg ha már megvetted.


Mind a DOT4, mind a 4+ glycol alapú. Annyi, hogy a plusszosnak magasabb a forráspontja meg talán picit más a viszkozitása. A kettő szabadon felcserélhető.

2020. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. Használhatod nyugodtan. Ezt már ESP rendszerre tervezték, kicsit folyósabb és magasabb a forráspontja. De ez a robogódban nem fog semmi gondot okozni.
2020. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használhatod DOT4-et. Jobban is jársz vele, mert magasabb fokon forr fel.
2020. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2020. nov. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!