Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Rapid mitől ragadt be a...

Skoda Rapid mitől ragadt be a vízhőfokmérő óra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 2015-ös Skoda Rapid autóm. (1.4 CRTDI 66KW 90LE)Az a problémám, hogy a vízhőfokmérő óra mutatója egyszercsak gondolt egyet és nem mozdult sehova mikor beindítottam az autót, még 2 óra kocsikázgatás után sem. Pár hete jött vissza a szerelőtől többek között ezzel a problémával is, kicsit megbolygatta a szoftverét a kocsinak és hirtelen jó lett, azóta is gyönyörűszépen működött egészen idáig.A motor nem melegszik túl, elötte is pályáztam vele csak szinte és szépen tartotta a 90 fokot. Volt rajta termosztát, vízpumpa csere, és a teljes víz kör át lett nézve. Azt észrevettem egy pár nappal ezelött, hogy néha úgy megy vissza alap helyzetre mikor leállítom az autót, hogy akadozva, mintha valami be lenne mögé ragadva és nem tud szépen egyenletesen lemenni. Lehet, hogy elég lenne neki annyi, hogy kiszedni az óracsoportot és kitakarítani a mutató mögött, hátha beragadt oda valami? Válaszotokat előre is köszönöm.

2020. nov. 14. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Vízhőfok jeladó volt cserélve?
2020. nov. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!