Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nemzetiségű kocsit...

Milyen nemzetiségű kocsit használtok?

Figyelt kérdés

Csak egy kis kíváncsiság, hogy miként oszlik meg az autók származása a kategóriát látogatók között.

Megpróbáltam felsorolni minden általam ismert országot.



2020. nov. 15. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Japán
Német
Amerikai
Olasz
Francia
Koreai
Kínai
Orosz
Angol
Egyéb
62 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ui.: Skodát, Seatot bevehetjük németnek, illetve az egyébbe még a Dacia és a Volvo esetleg beleférne tudom előbbi francia utóbbi kínai tulajdon, de talán nem olyan szorosan mint pl a Skoda és a Seat a VW-hez, meg ugye csak 10 hely volt.
2020. nov. 15. 08:26
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az autó nemzetisége alatt?

Hogy melyik országban helyezték forgalomba? Vagy melyik országban gyártották, esetleg hogy a gyártó cégnek melyik országban van a székhelye?

2020. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Közöd?
2020. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

VW

Ha jól tudom,akkor német.

2020. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Gyártó/tulajdonos inkább nem az első forgalomba helyezés országa.
2020. nov. 15. 09:07
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég nyilvánvaló, hogy a németautó = VW, Audi, stb, nem pedig azt jelenti, hogy behoztál egy Renaultot Németországból.

Egyébként az udvaron álló autók többsége német, de van egy Renault Thalia, ami félig francia csak, mert Franciaországban nem is forgalmazták, és van egy 1310es Dacia, ami szintén francia klón, de román gyártással és minőséggel.

2020. nov. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

És ha például van egy szlovákiai VW gyárban gyártott seatom, akkor az minek számít?

szlovák, német vagy spanyol?

A céges autóm egy Törökországban gyártott, opel márkajelzéses fiat (Opel Combo)?

Az minek számít? Török, olasz vagy német?

2020. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Német az is, mármint a Seatot oda sorolhatjuk, Opel olyan téren neccesebb, hogy ugye hivatalosan az most francia kézben van, de szerintem a legtöbb ember számára német márka, így legyen az :)
2020. nov. 15. 09:52
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Jelenleg benzines japán, előtte dízel francia. Egyikkel sincs (volt) problémám, szeret(t)em mindkettőt.
2020. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Ez így teljesen önkényesnek tűnik, de oké. Benyomtam a németet. :)


És mi a helyzet a fordokkal? Pl. egy focus az amerikai, német vagy angol?

2020. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!