Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van a Mini Cooper be a...

Hol van a Mini Cooper be a potkerèk?

Figyelt kérdés
csak az emelot talalom a csomagtartoba a szonyeg alatt
2020. nov. 15. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a kocsi alján?
2020. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik autóhoz adnak manapság, van, hogy csak defektjavítót.
2020. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak "virsli" kerék van hozzá...
2020. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hozzá.
2020. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
du. lemegyek megnezem ujbol, mert a csomagtartoba a szonyeg alatt nem volt. Virsli kerek is jo ha defektet kap az ember :)
2020. nov. 15. 13:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha elfér a csomagtartóban akkor érdemes venni legalább egy virslikereket hozzá. Hidd el nem jó defektet kapni ködös félreeső úton, hogy csak egy gumikukac van nálad. Egyszerűbb felpattintani a pótkereket.
2020. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az enyémben nincs. sejtettem, de nem voltam biztos benne, de nem is érdekelt különösebben. egész addig, amíg egy 1000 km-es út felénél bele nem haraptam egy parkolóban a gumiba egy padkánál, és ott álltam az egyik német autópálya közepén vasárnap délután. nagy élmény volt. szóval győződj meg róla mielőbb, hogy van-e. :))
2020. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi a jotanacsot!
2020. nov. 16. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja igen a 7-es nem mond hülyeséget. Én is jártam úgy, hogy sikerült megpadkázni a felnit és mire munkával végeztem szépen leengedett a parkolóban. Ilyenkor cseszheti az ember a gumikukacot. Illetve ha gumikukac akkor legalább pumpa legyen a kocsiban. Mert nem nagy élmény 1,4 bar vagy alacsonyabb nyomással hazamenni több km-ről.
2020. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdes, mivel most ismerkedem az autoval. Letezik valahol magyar nyelvu kezikonyv? pl a kormany also felen levo gombok jelentosegerol fogalmam sincs..
2020. nov. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!