Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van egymillió forint...

Ha van egymillió forint spórolt pénzem, és Audi típusú autót szeretnék, nem mer vagánykodni akarok, hanem mert azok tetszenek, akkor melyiket javasoljátok maximum húsz éves korig?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 13:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Spórolt pénzből egyiket sem.

Ha nem rendelkezel rendszeres jövedelemmel, idővel egy nagyobb, vagy akár már kisebb szerviz is a garázsba fogja kényszeríteni az autót.

2020. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmit.
2020. nov. 15. 13:23
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
#2 Erre nem tudok mást írni. Mégis milyen választ vársz? Ha ennyire nem érdekel a vélemény minek írod ki a kérdést? Vedd meg a legolcsóbbat amit találod aztán lesz ami lesz, hidd el minket még annyira sem érdekel.
2020. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem A8-at is kapni ennyiért, párszázezerre visszatekert órával, az pont megfelel a te elvárásaidnak.
2020. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Fiatalon én is ilyen voltam, hiába írunk jótanácsokat, úgyis meg fogsz venni valami irgalmatlan szívással járó pokoljárást :)

Ha mindenképpen el akarod locsolni az egymillát egy autóra, úgy, hogy hogy egy forintod se maradjon, vegyél egy benzines A3-mat. Dízelt semmiképp, főleg ne 2.5-öset.


Ilyen árkategóriában nézd meg az eladót is alaposan, tudodkiket nagy ívben kerüld el.


Amúgy ha egymillió forintod van, akkor ötszázért vegyél Audit. A maradék kb. 2 hónap alatt mindenképpen el fog rá menni.

2020. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Ja én is inkább A8-at néznék, az alább nem adnám. De max 200 ezer kilóméterig, biztos valós....
2020. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Akármilyet veszel, rendszeres jövedelem mellett tényleg nem sok értelme van.
2020. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
68%

Tényleg ekkor szívás egy audi?

Szerintem mindenféleképpen benzinest vegyél, meg nézz utána h mik a típúshibái.

A szerelési költségeken te is tudsz spórólni :)

2020. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

"Tényleg ekkor szívás egy audi?"

Minden autó szívás.

2020. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
Dízel A6-osokat nézegess, a Németországból vagy Olaszországból behozottak (150e km körüli futással) sokkal jobb állapotúak, mint a hazai, széthajtott, kiült, visszatekert órásak. ;)
2020. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!