Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Skoda 120-m van....

Segítség! Skoda 120-m van. Menet közben folyamatosan ég a töltés lámpa, de az"autó" tökéletesen üzemel. Véleményetek szerint a generátor szart be? Köszi a segítö válaszokat!

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát most még tökéletesen üzemel, de lehet, hogy reggel már nem indul.

Vagy a generátor szart be -ahogy írod-, vagy a relé érintkezői akadtak (égtek) össze.

2010. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy a generátor. Az autó még elvan egy darabig, amíg teljesen kimerül az aksi.
2010. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Kb. 8 éve nekem is ilyen kocsim volt. De szerettem :)

Én is jártam hasonlóan, mint Te. Én is azt hittem, hogy csak az lámpa hibásodott meg. úgyhogy én se foglalkoztam vele egészen addig, még az egyik esti utamon nem maradtam világítás, index, stb. nélkül. Nekem is a generátor döglött be. Szerintem nézd vagy nézesd meg, mert lehetnek belőle kellemetlen pillanataid.

2010. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A generátor vagy a feszültség szabályzó szart be.
2010. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Generátor adhatta meg magát, esetleg azt nézd meg hogy nem e csúszik a szíj, nem e laza!

3-5 ezer Ft körül megoldódik a problémád

2010. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,látom,hogy lehet itt valós segítséget is kérni!!!!...
2010. aug. 11. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!