Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fél tank OMV benzinre fél...

Fél tank OMV benzinre fél tank Shellt tankolni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire jó a kocsinak, ha különböző kutak benzinjei keverednek, mert mondjuk tele akarom tölteni egy hosszabb autópályás út előtt és még van benne egy fél tank? Természetesen más kombinációk is lehetnek, mint amit a címben írtam, de a kérdés lényege: "összevesznek" a különböző kutak üzemanyagaiban található különböző adalékok vagy azért figyelnek rá, hogy ne okozzon galibát, hogy ha az országon belül elérhető különböző benzinek összekeverednek a tankban?

2020. nov. 21. 00:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
4. Hát neked eléggé vizezik az agyadat, ha van egyáltalán.
2020. nov. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%
4: sőt....azért látni, jogy némelyik autó kipufogójából víz folyik...akkor köpi ki ami még tankban volt.
2020. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A napokban is feltették kb ugyan ez a kérdést. Szerinted mi baja lenne tőle, vagy milyen előnnyel járna? Ha egyik nap Sparos kenyeret ettél, másnap nem ehetsz Aldisat? Vagy nem csinálhatsz olyan szendvicset, aminél az alsó szelet Sparos, a felső meg Aldis? Más lesz az íze? Miközben lehet hogy ugyan annak a beszállító pékségnek a terméke mind a kettő...

Az üzemanyagok minősége is szerencsére szabványban rögzített. Szénhidrogének keveréke, tökéletesen elegyednek egymással és ugyanúgy alkalmasak belső égésű motorok meghajtására függetlenül attól, hogy épp milyen logó volt azon a kúton, ahol betöltötted a tankba.

2020. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
4-es vagyok! Csak felsoroltam pár negatívumot ami vagy létezik vagy nem! Nem azt írtam hogy biztosan vizezik! Mindenkinek aki beszólt gondolkozás helyett, ment a piros pacsi! :)
2020. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12-es, remélem ezt csak poénból írtad...

De ha nem segítek, a többit remélem kilogikázod: Forró kipufogógázok és hideg kipufogórendszer...

2020. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!