Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jégoldó spray vélemény?

Jégoldó spray vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tapasztalatlan vagyok a témában, ezért kérném a segítségeteket. Szélvédő jegesedésre milyen tanácsot tudtok adni? Azt mondták, hogy a jégkaparó összekarcolja a szélvédőt. Találtam jégoldó sprayt, de nem tudom hogy hasznos e. Mik a tapasztalatok? Köszönöm.

2020. nov. 21. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy karcolja, hisz műanyag.

Jó a jégoldó spré.

2020. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nekem a Prevent vált be, ahhoz képest a többi kevésbé hatékonynak tűnt.
2020. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alkoholos jégoldók beváltak. Permetezőfejes műanyag flakonban vannak, nem is annyira drágák. Beindítom a motort, a szélvédőre fújatom a levegőt, lepermetezem a szélvédőt és 2-3 perc múlva csak letörlöm az ablaktörlővel. Próbáltam olyat is amiben nem alkohol volt, hanem valami más. Hajtógázas fém flakonban volt, nem is volt valami olcsó. Az viszont nem vált be.
2020. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem használok ilyet, mert garázsban áll az autóm. De nekem logikusnak tűnik ilyennel bespriccelni a szélvédőt és a megolvadt kását letolni róla, mint a ráfagyott jeget kapargatni.
2020. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjak egy olcsó trükköt?


Téli szélvédőmosót beletöltöd egy spriccelős flakonba és azzal lepermetezed... vársz 1 percet és a jégkaparóval könnyen letolod, nem kell erőlködni.


A jégkaparó nem karcol. Nem jut eszembe az anyaga amiből van de annak köszönhetően nem karcol.

2020. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket🙂beszereztem egy jégkaparót meg alkoholos jégoldót a shell kúton😀 reggel meglátjuk milyen hasznos🙂
2020. nov. 21. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!