Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok autókat ajánlani...

Tudnátok autókat ajánlani amik megfelelnek a következő paramétereknek?

Figyelt kérdés

Nincs jogosítványom, az autókhoz sem értek! A szüleim már több típust megnéztek, de lehet van amit ők sem ismernek és jó lehet. Használtam szeretnénk venni autót kb max 2 milliót tudnának rá szánni. Egyik legfontosabb szempont, hogy magasépítésű legyen az autó, mert apukám lába fáj a ki és beszállásnál a mostani autónknál mert alacsonyan van. Benzines legyen, 2010-es évjárattól felfelé, 160 ezer kilóméter körüli. Színe világos, ezüst, barna, bézs stb. Valamennyire legyenek benne “extrák” pl ülésfűtés, tolatóradar, vonóhorog (bár ezt utólag is lehet rá tetetni ahogy tudom). Na de a lényeg amiket néztek: opel meriva, meriva B, opel zafira, citroen xsara picasso.


Ezekhez hasonló autókat tudnátok mondani?


Köszönöm előre is!



2020. nov. 21. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind "családszállító" kategóriás autók, érdemes lenne SUV kínálatban is szétnézni.

Például: a négyajtós Suzuki Grand Vitara egy olyan autó, amit én megnéznék. A keretbe belefér, lehet, hogy 2-3 évvel idősebb, mint amire vágynak, de ilyen idős autóknál az már nem nagy különbség.

Tolatóradar nem tudom van-e benne, de ha nincs, kb 20 ezer forint utólag beépíteni.

2020. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nézem is! :)

Még annyi hogy egyterűt szeretnének és 5 ajtósat mindenképp.

2020. nov. 21. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 írta, nem családi egyterűket kellene nézegetni, hanem SUV-okat. Nem írtad, hogy valójában mire és mekkora kell.

De a kisebbek is bőven elegendők lehetnek. Ford Fusion pl.

2020. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ford fusiontol kicsit nagyobbra gondolnak, és aztmondják a SUV-ok sokat fogyasztanak?!

Kisvárosba rohangálásra kellene, meg tanyára járni. Köszi az eddigi válaszokat!

2020. nov. 22. 21:37
 5/6 QQRIQ20 ***** válasza:
Citroen Berlingo, Peugeot Partner. Tanyára járni kiváló, sokat lehet bele pakolni. Tolatóradar, tempomat van bennük. (Berlingo Multispace felszereltség.)
2020. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Grand Vitarát én is ajánlom!
2020. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!