Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóban nincs katalizát...

Milyen autóban nincs katalizátor , de klímát tartalmaz?

Figyelt kérdés

Költöznék fel Budapestre és nem mindog lenne használva a kocsim, de ha használom akkor klíma kell a párásodás miatt vagy nyáron.


Most egy régi Swiftem van amiből kivágták szervizbe ( kifizettem az új árát aztán kiderült 1 évre rá, hogy hát csak kifizettem egy toldást ) jobb is így mert eszi az olajat, de klímás volt nyár végén feladta.. olyan autót szeretnék amit ha meghúznak, megerőszakolnak a bidam-bidamok akkor ne sírjak utána meg farzsebből tudjam javítani, nos az a farzseb hordója olyan havi 260 ezret fog keresni. Szeretne fél éven belül egy olyan 400-500 ezer környékén autót venni mert a Swift műszakija lejár, kuplung,fékek, futómű, klíma, katalizátor, motor baja van.. ha még katalizátor nélkül átmenne nem problémáznék, de nem fog.. ugye?



2020. nov. 21. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát klímásat max akkor találsz, ha valami hasonló szakbarbár abból is kivágta...
2020. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lopás ellen úgy fogok védekezni, hogy kiveszem az akksit, ha nem otthon parkolok egy napot pl. hostelba alszok akkor jön velem az akksi aludni, most is így lenne, ha nem használom kiveszem, 2 perc visszatenni ha meg már nyitva a motortér megnézem nincs e állatka a motortérbe vagy olajat s vízre ránézek.
2020. nov. 21. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a storyt istenem!!! Haláli. Na meg az akksi kiszedése a swiftből. Ez megölt..


Vegyél másik swiftet vagy wagonr.


Egyebek iránt egy régi középiskolás osztálytársam nem az akksit lopta ki a swiftből, hanem az egész autót. Nemaz akksid fogja őket érdekelni de az autó sem

2020. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Inkább építsd be egy titkos kapcsolót
2020. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezen besírtam.
2020. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a "hová szarjak, hogy valaki el ne lopja" kategória...
2020. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ladát is elloptak.. bármit ellophatnak. Vagy gáz ez a mentalitás és a fogyasztói társadalom ellen vagyok?
2020. nov. 23. 12:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!