Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható a 2012-15...

Mennyire megbízható a 2012-15 között gyártott 2,2 TDCi Ford Ranger?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy akiknek ilyen autójuk van/volt vagy használnak mik a tapasztalatai?

2020. nov. 22. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én chevrolet jánlánlanék. Főleg ha hosszútávra tervezel.

Ez a videó szerintem mindent elmond a 2 márka minőségbeli különbségéről:

https://www.youtube.com/watch?v=63uJpfgTF4c

Elmondja a csávó, hogy 30X merevebb a silverado mint a ford. Mivel aluminium helyett könnyű acélt használ és az első felfüggesztései már független felfüggesztés. Ami nincs benne, hogy a platója anyaga is abból van a fordé megint csak alluminium és hamar behorpad, hajlik. De ha nem akarsz nagy terhet vinni pl beleborítanak egy nagy rakás fát neked akkor jó az is.

A ford rosszabb minőségben gyárt és rengeteget költ reklámokra. Sőt még az év autójának is megveszik pénzen ha kell. De hát jól teszi! :D A mostani legnagyobb silverado motorblokkja is 1L-el kisebb és jobban fogyaszt viszont a gyorsulása is jobb 2,5 sec-el és még nehezebb is.

Bár visszatérve a 2.2 TDCi Rangenek szerintem a motorblokkja megbízható. És ha kielégítenéd ezzal az autóval az igényeidet akkor én azt mondom nyugodtan vedd meg. Mert ez sem szar autó. Bár előtte csekkold le! Milyen az állapota! Nézz alá is, hogy hol jártak vele, milyenek a laprugók, felfüggesztések stb... Mert különben nagn tud rázkódni. Menj vale egy kört, vagy vigyen el egy körre! Sőt a legjobban akkor járnál ha lebeszélnéd a tulajjal, hogy az autószerelőnél kérnél egy átvizsgálást mielőtt megveszed.

2020. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! Maradnék a márkánál mert jelenleg egy 2,5 TDCI 2007-es évjáratú Ranger van és azt szeretném fiatalabbra, modernebbre cserélni.
2020. nov. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!