Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9tdi fogyasztás??

GerTam97 kérdése:

1.9tdi fogyasztás??

Figyelt kérdés

Az autón a vezérlés 1 foggal el van rakva (így vettem), a szinkron szög sem volt jó (gondolom így korrigáltak). A szinkron szög be lett állítva 0-ra,azóta az autó többet fogyaszt. (régi: 6-6.5l jelenleg: 8l-..)


Mitől lehet ez? Én arra gondoltam, hogy a vezérlés a ludas, így hogy 1 foggal el van rakva. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?



2020. nov. 23. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem gondolod, hogy az elrakott vezérlés az jó? Miért nem csináltatod meg kérdés feltevés meg tipródás helyett? Irány a szervíz!
2020. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se értem. Ha nem jó a vezérlés akkor azt kell megoldani és kész is.
2020. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze meglesz csinálva, csak akkor vettük észre amikor a szinkron szög nem volt jó értéken, majd amikor 0-ra lett állítva akkor a fogyasztáson vettük észre, hogy valami nem oké.
2020. nov. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!