Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen áttétellel rendelkezik...

Lightfeeder kérdése:

Milyen áttétellel rendelkezik egy skoda 120 vezérlése?

Figyelt kérdés

Teljesen másra szeretném használni, az érdekelne vajon hány fog van a kisebbik illetve a nagyobbik keréken.

Nekem olyan 1:3 lenne jó.

Ugyanitt keresek 2 szettet :)

De bármi más is szóba jöhet

Motorlánc+ kerék.

Sebesség felezőt, harmadolót szeretnék csinálni.



#áttétel #meghajtás #Sebesség csökkentés
2020. nov. 26. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit gondolkodsz, rájöhetsz magadtól is, hogy a Škoda 120 vezérművének áttétele 1:2, a vezérműtengely fele akkora fordulatszámmal forog, mint a főtengely. Más áttétellel nem működhet a vezérmű, úgyhogy a többi típuson is ilyen áttételt fogsz találni.
2020. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valóban elfelejtettem, nem vagyok autó szerelő, bár hallottam már róla hogy 2xfordul csak elfelejtettem ide tovabb gondolni. de annak idején ezt láttam eloben es jonak tunik a merete olcsó is 6000 az uj szett.

Ennél olcsóbbat nem találok, kivéve ha valaki megszan két bontott szettel, lassuk be ennek kicsi az esélye. :)

2020. nov. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!