Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítséget szeretnék kerni.van...

Segítséget szeretnék kerni.van egy 2002-es ford focus és a kilóméter számláló háttérvilágítás gyujtás nélkül is világít,nem alszik el.mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
késleltetés van benne, majd elalszik
2020. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az az érdekes hogy ezt nem mindíg csinálja. Az aksim is elromlott tegnap tettem bele újat,de még így is csinálja. Nem fogja tönkre tenni az uj aksit?
2020. nov. 27. 06:17
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

"késleltetés van benne, majd elalszik"


2002-es Focusom van, de nincs benne ilyen. Mondjuk lehet, hogy valamilyen extra?


"Csak az az érdekes hogy ezt nem mindíg csinálja. "


A sima W3W izzó van benne, esetleg LED-esre lett cserélve? Utóbbi esetében minimális kis áram is elég neki, hogy valamennyi fényt adjon, ami esetleg egy kondenzátorból is jöhet. Egyáltalán nem alszik el, vagy valamennyi idő után azért mégis? Mondjuk az új-régi akksinak ehhez nem kellene, hogy legyen köze.

2020. nov. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hála istennek tőbb mint 1 éve volt szerelőnél. Akkor is csak a turbo csövet cserélte,már nem lett benne cserelve,még izzó sem. Kb 2 hónapja csinálja egyik este látom h gyengén világít, aztán 5-6 napig tök jo,aztán megint,egy teljes éjszakát. Szóval nemtudom mi lehet ez.
2020. nov. 27. 09:33
 5/5 Imi1973 válasza:
Nekem van egy 2009-es Focus cc-m. 15 perc késleltetéssel kapcsol le a műszerfal világítás miután bezárom. Korábban az első szélvédőfűtés bal o-i áramköre a csatlakozónál a szélvédő alatt össze volt rohadva ezért nem mindig kapcsolt le. Volt hogy napokig nem. 2x az aksi is lemerült. Az első szélvédőfűtés bal oldalon nem is működött. Amióta megcsináltattam minden rendben
ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!