Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van rá esély, hogy valaha...

Rambull kérdése:

Van rá esély, hogy valaha újra gyártani kezdik a volkswagen t1-et?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyen nagyon ritkán történik, de talán ez az autó rendelkezik a legnagyobb kultusszal/rajongói táborral, és sok embernek ez az álom autója (köztük nekem is) Valamint nem gondolom, hogy a biztonsági követelményeknek ne felelne meg egy pár légzsákkal biztonsági övvel és egy megfelelő lökhárítóval!

#Volkswagen #kisbusz #volkswagent1 #hippibusz
2020. nov. 26. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a biztonság nem úgy működik, ahogy képzeled.

Nem kezdik újra gyártani

2020. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nincs.


Egy nagyon átdolgozott, de T1-esre emlékeztető modern valamit lehet csinálni, de ez munkaeszköznek alkalmatlan lenne, néhány embernek kedvéért pedig nagyon veszteséges lenne egy ilyet futószalagra rakni.

2020. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jön az ID BUZZ, szerintem már gyártásban van, az hasonló nyagyon, de elektromos.
2020. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Talán ez az autó rendelkezik a legnagyobb kultusszal/rajongói táborral"

Biztosan nem, a Bogár messze leelőzni.


Ahogy nem fognak Golf 1-est sem gyártani, úgy T1-est sem, mindkét sorozat a piacon van, jelenleg T6-nál tartanak, ha nosztalgiázni akarnának, akkor is inkább a Bogarat modernizálnák, de arra sincs sok esély, a piaci igények nem indokolják

2020. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:
93%

#5

A VW lehet hogy nem, de a Honda piacra dobta a modern 1-es Golfot, legalábbis a Honda E engem jobban emlékeztet rá mint az első Civicre.

2020. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D. Brasco ***** válasza:

Jelen korban egyik olyan autonak sem kezdik ujra a gyartasat amiet mar egyszer befejezték.

Es ilykor szokott jönni a kovetkezo kerdes,hogy jó,de ha mondjuk kifizetnem akkor csak nekem gyártanának-e egyet.......a válasz:NEM!!

2020. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan lenne mint pl a Fiat 500. Csinaltak egy noi autot aminek mas a megitelese mint a regi modellnek es nem is megbizhato auto.

Uj VW Bogar gyartasa sem volt valami nagy biznisz.


Van eset amikor sikeres pl a Jeep Wranglert meg mai nap gyartjak es nagyon sikeres. USA utjai tele vannak Wranglerel.

2020. nov. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2020. nov. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mégis miért gyártanák újra? Ez pont olyan, mintha újra elkezdenék gyártani az Iphone 4-est. Remélem érted így a logikáját.
2020. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!