Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUTODOC vélemény, tapasztalat...

AUTODOC vélemény, tapasztalat rendelésekről?

Figyelt kérdés

Sziasztok,megbízható ez a külföldi oldal,rendelt már valaki innen?

Bármilyen infó jól jön. Bankártyás fizetés mennyire biztonságos,illetve csere dolgok rugalmasak,vagy tenyleg barmi info ,koszi :)



2020. nov. 27. 15:08
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Nézegettem az árait, hát én olcsóbban szoktam beszerezni az alkatrészeket. Minőségben jó.
2020. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

Jó bolt, sokszor rendeltem tőlük.

Mobiltelefonra töltsed le az applikációt, mert ott mindig jobb kedvezmények vannak és várjad meg amíg legalább 20%-os akció van (volt már 30%-os is).

2020. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Szokta nézegeti, de még nem rendeltem innen. Simán kifizetném bankkártyával, ettől nem félek. Nem egy most alakult kis no-name oldal. De általában a zsu.hu-n, vagy a Kovácsautónál sem sokkal drágábbak a motyók. És onnan legrosszabb esetben pár nap alatt nálam van a cucc, nem kell rá várni.
2020. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Es ti honnan szoktátok akkor rendelni az alkatrészeket?:)

Köszönöm nektek!

2020. nov. 27. 18:29
 5/51 anonim ***** válasza:
72%
Én már többször is rendeltem innen.Teljesen biztonságos.Én még vagyok elégedve vele.Ha letöltöd az applikáció,a mai napon 41%os akció van minden alkatrészre.Messze olcsóbb mint a fentebb említett zsu,kovácsautó stb.Pl. itt a Kuplung szett a kocsimra 168000.A kovácsautónál 220000 Ft.Akkor miről beszélünk...
2020. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hát kártyán most nincs amennyit szeretnék, es mivel előre kell fizetni, kifutok az akcióból de Köszi szépen h megosztottad az infót
2020. nov. 27. 21:17
 7/51 anonim ***** válasza:
55%
Én rendeltem tőlük féktárcsákat és fékbetétet, de 4db tárcsa helyett csak 3db-ot küldtek ráadásul nem azt a márkát amit rendeltem. Írtam nekik, de azt írták nincs módjuk 1db tárcsát külön küldeni, azzal meg nem is foglalkoztak hogy más márkájút küldtek. Azt írták küldjem vissza az egészet, ha nem tetszik. A hiányzó termék árát sem hajlandók visszafizetni,csak a visszaküldést erőltetik, amit ugye mivel nem Magyar cég, külföldre kellene postázni és 12-13 ezer körül lenne a postaköltség. Nem egyedi eset az enyém, olvassátok el a facebook oldalukon a hozzászólásokat. Sok embert átvertek! Aki nyugodtam szeretne vásárolni az kerülje céget, mert nem korrekt!
2021. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
0%

Azóta se értem miért jó onnan rendelni. Fék alkatrészeket néztem még az ősszel. Az itthoni egyik nagy alkatrészes áruházban 55e volt kompletten. Ugyan ez autodoc-on 70. Most legutóbb olajat vettem. Itthoni boltban 14e Ft az 5 liter. Ráadásul raktáron is volt, csak átballagtam érte egyik szombaton és személyesen átvettem. Autodcoon ugyan az az olaj 25e és még a futárt is várhatnám. Ráadásul olyan a munkám, hogy nem futkoshatok ki akármikor a portára mikor füttyent egyet a futár.

Szóval lehet hogy valahogy nekem van érzékem olyan alkatrészeket kiválasztani, ami ott jóval drágább, vagy nem tudom...

2021. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos információkat!

8as! : honnan szoktál rendelni?:)

2021. márc. 9. 11:16
 10/51 anonim ***** válasza:
Általában zsu.hu. Nekem az helyben van, így nincs szállítási költség. Ha valami mégsem jó, simán vissza is veszik. Árgarancia is van sok termékre. Még amit nézni szoktam az a kovácsautó, esetleg a kauffer.
2021. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!