Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak mit ajanlanátok?

Első kocsinak mit ajanlanátok?

Figyelt kérdés
Milyen jó első autót tudnátok nekem ajánlani kb. 10 és 20 milliós árkategóriában, maximum 25.

2020. nov. 28. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Hogy mi a gond? Hogy ordit a kerdesrol hogy kamu. A 10 es 20 millas autok kozott eg es fold a kulonbseg, elso autonak ertelmes ember nem olyat vesz amit sajnal megkarcolni, megpadkazni, parkoloban meghorpasztani.


... es amugy ha neked tenyleg lenne ennyi penzed, nem a gyk kb. 15 eves atlag-eletkoru kozonseget kerdezgetned.

2020. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11. Tapasztalatbol mondom hogy bőven megtalálhato az idősebb korosztály is gyakorin. Nyilván nem véletlen vannak olyan kategóriák. Szóval ne magadból indulj ki.

Lehet hogy az böki a csőrét pár embernek hogy azt irtam hogy első autó, de tényleg az első autómról van szó annak ellenére hogy 6 éve vezetek.

De szerintem a háttér teljesen felesleges és nem tartozik ide.

Az a lényeg amit kérdeztem, éppenséggel most pont híján jöttek az értelmes válaszolók, nincs mit tenni. Csak érdekelt tud e valaki ilyen kocsit ajánlani.

2020. nov. 28. 19:38
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Skoda superb 2020

Volvo xc 60

Opel insognia

2020. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
azért az nagyon nem mindegy hogy 10, 25 vagy éppen 25 millió....... troll
2020. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!