Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F astra fűtés. A két szélső...

F astra fűtés. A két szélső meleget fúj, a középső hideg. Bárhova kapcsolok akkor is hideg marad a közepe, akár belső akár külső szellőztetés. Ez gyárilag ilyen? A tulaj akitől vettem azt mondta.

Figyelt kérdés

A két szélső nagyon meleg, viszont középen nagyon hideg.

Kapcsoltam mindent mindenhova de a középső mindig hideg.



2020. dec. 2. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy igen: [link]


77. oldalon írja: "fűtetlen vagy valamelyest felmelegített" ami középről jön.

2020. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elődje, az E Kadett is ilyen volt, opeléknek ez valamilyen perverziója. Középen nem fűt.
2020. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel alapvetően nincs hőmérsékletszabályzás, ezért a "full meleg" az tényleg olyan meleg, hogy fél percen belül szaunát csinál az autóból. Pontosabban csinálNA, mert erre az volt az Opel megoldása, hogy a szélsőkön jövő meleget keveri a középről jövő hideggel és így lesz a hőmérséklet megfelelő.


Enyém is ilyen, télen nagyon zavaró tud lenni, hogy fújja a hideget a kezemre, úgyhogy én egyszerűen elzártam a középsőt. A hideg ugyanúgy bekerül az utastérbe, szóval a hőmérsékletet nem befolyásolja, csak éppen nem közvetlen a kezemre fújja, ami nagy előny.

2020. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Középen jön be a friss levegő kintről, meg meleg levegőt is tud onnan fújni de télen sokszor csak hidegebbet fúj

haveromnak úgy csináltam meg télre , hogy azt az állítható szellőzőt kivettem ha a belenézel a kivett részbe felül van egy nagy nyílás azt szivaccsal be kell tömni és akkor középen is fog meleg levegőt fújni

Ezt csak téli hidegbe ajánlom tavasszal meg ki kell venni a szivacsot

2020. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!