Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia szélvédőmosó...

Skoda Fabia szélvédőmosó szivattyú nem működik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2004-es Skoda Fabia 1.2-esemben amikor szélvédőmosót akarok fújni a szélvédőre, nem történik semmi. A szivattyú hangját sem lehet hallani. Fel lett töltve téli szélvédőmosóval, tegnap este még működött. Éjjel szabad ég alatt állt az autó, de a szivattyú kivételével minden egyből indult.

2020. dec. 2. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Leeresztetted a nyárit előtte? Mert ha bekeverted csak télivel, könnyen befagyhatott.


További lehetőség: biztosíték, bajuszkapcsoló, pumpa

2020. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen arányban keverted be?


Illetve miután beleöntötted a télit akkor nyomtad egy darabig az ablakmosó gombot, hogy a szivattyú felkapja a téli folyadékot... vagy csak beleöntötted azt csá?

2020. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem koncentrátum volt, 2l-es kiszerelésben vettem, betöltöd, és kész. Nem vagyok biztos benne, hogy az összes nyárit kifújtam belőle, de szerintem igen.
2020. dec. 2. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában -19 fokosak ezek...

Mennyi nyárira töltötted rá? illetve ismétlem:


miután beleöntötted a télit akkor nyomtad egy darabig az ablakmosó gombot, hogy a szivattyú felkapja a téli folyadékot???

2020. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!