Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy ford mustang?

Mennyibe kerül egy ford mustang?

Figyelt kérdés
Nem venni akarok, csak kíváncsi vagyok rá.

2020. dec. 3. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálunk rohadt drága.

[link]

2020. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2020. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Újonnan sem drága autó, talán 12-14 milliótól indul, egy komolyabb családi Peugeot ára.

Használtan már feléért vannak 10 évesek.

2020. dec. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor mostanság azért látok olyan sūrūn.
2020. dec. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem drága, kb 20 milcsi
2020. dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük egy x5ös többe van.
2020. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen 12-14 millióra emlékeztem, de most ahogy nézem az árakat van az 15-16 is. Úgy látszik itt is, mint minden más márkánál az utóbbi egy-két évben, emelés volt.

Ezzel együtt én sem tartom relatív drágának. Most nyilván nem a saját pénztárcámhoz hasonlítom, mert valószínűleg az életben nem tudok ennyit autóra költeni. De ha azt nézzük, hogy egy jobban felszerelt nem alapmotoros sima Asta is karcolja a 10 milliót, egy kis A3-ast nem hozol ki 10 alatt, extrázva meg az is lehet akár 15-16 millió is, egyáltalán nem vészes az ára.

2020. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Mustang gyakorlatilag a széles rétegek számára elérhető sport(os) izomautó.

Gyakoelatilag Skoda Octavia, VW Passat, Audi A3 árban mozog.

2020. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Melyik Mustang? Mert a Mustangok ára nagyjából a használt 1,5 milliótól az idehaza 40-50 milliós Shelby GT500-ig terjed. Nem tudom melyikre gondolsz kedves kérdező.


Ha a mostani generációra, akkor azok újonnan alapáron mondjuk 15-16 millió (egy GT). Nem tudom van-e még 2.3 Ecoboost, az valamivel olcsóbb. De felextrázva se megy be szerintem huszonpár millió fölé.

Ár-Teljesítmény arányt tekintve nagyon jó áron van, relatíve olcsónak mondható.


8-as kommentre: A Mustang egyébként nem az a "rendes" muscle car (izomautó) kategória Amerikában. Valamivel kisebb annál (motor, meg külső méretre is). Ezeket inkább Pony Car-oknak nevezik.

Vagy sportos GT-t is hallottam már rá.

2020. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 2 éve majdnem vettem egy kitűnő állapotú V6-ost nem egészen 7 millióért, szóval viszonylag olcsón mérik. Az egyetlen ok amiért letettem róla, az a belső, nekem nagyon nem tetszett.

Az EcoBoost még olcsóbb lehet, de Mustangból nem vennék 4 hengereset.

2020. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!