Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda 50/70 X-Treme...

Derbi senda 50/70 X-Treme 2007-nél normális ez a fogyasztás?

Figyelt kérdés
2 hete vettem a fent említett motort, 70-es tuning henger van benne. Azért érdekelne, mert december 4.-én volt 2 hetes a vásárlás, közvetlenül amiután hazahoztam akkor mentem vele egy kb 800 m-es szakaszt, másnap délelőtt megnéztem az üzemanyagot, majdnem tele volt. Még aznap elvittem szerelőhöz, mert nem volt jó a hátsó fék, állítólag ott is be volt indítva, meg ki volt próbálva a fék, hogy mennyit mehetett vele a szerelő sajnos nem tudom. 2 hét múlva, ma tudtam csak hazahozni (Nem, nem sumákolt a szerelő, csak rossz volt a fékmunkahenger, és alig tudtam bele találni). Ma mentem vele úgy egy 8-10 km-t, aztán leállt a motor alattam, megpróbáltam többször is berúgni, nem indult. Megnéztem otthon, és láttam, hogy kifogyott belőle a benzin, betöltöttem, és utána beindult megint (Az üzemanyag jelzőlámpa sajnos nem jó, ezért nem tudott jelezni, hogy kifogyott a benzin). Nem mentem vele olyan magas fordulaton, csak 1-2 szakaszon húztam meg jobban, ezért nem értem, hogy miért fogyhatott ki ilyen gyorsan. Normális lehez ez a fogyasztás? Vagy esetleg hibás lehet a karburátor? Egyébként más baj nincs a motorral, szépen jár, megy, nem fuldoklik meg semmi ilyesmi. A válaszokat előre is köszönöm!
2020. dec. 6. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Így nem lehet fogyasztást mérni és számolni.

Tankold tele és menj vele hogy szinte kiürüljön, megint tele teszed és ezt kilehet számolni.

A többi az mind hülyeség, mert a szerelő is mehetett vele sokat.

2020. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ne csodálkozz hogy kifogyott a benzin. 70-es tuning mókolt motorokkal csak az motorozzon akinek nem számít a benzin pénz! Soha nem vennék tuning motor. Nekem gyári a Sendam 100km-en 3-4 litert eszik, csak egy tuning rezo van rajta. Add el inkább és vegyél gyári én azt ajánlom.
2020. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!