Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kompjuter hiba? Vagy talán...

Kompjuter hiba? Vagy talán valami zárlat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy (Audi A3 8L) jobb hátsó lámpa. Pár napja cseréltem izzót benne mert nem világított azt hittem kiégett. De nem.. Bele került az új izzó és ugyanúgy nem világított és persze ezt vissza is jelezte a fedélzeti. Két napja reggel beindítom az autót és már nem a hátsó lámpa izzót jelezte vissza hanem a féklámpa izzót. Aztán mind a kettőt egyszerre. Kiszálltam hátra mentem, hogy bele fújok kontakt spray-t hátha segít és arra lettem figyelmes, hogy a lámpa izzó is világított és pótféklámpám is annak ellenére, hogy nem volt lenyomva a fék. Mostanára meg ez mind rendbe jött viszont most meg azt csinálja, hogy ha lenyomom a féket és 2-3 másodpercig tartok akkor jelzi a hátsó lámpa izzót. Ha elengedem a fékpedált akkor abba hagyja. Valakinek volt már ilyen problémája? Vagy tud segíteni benne?



2020. dec. 7. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennél a típusnál jellemzőek az elektromos betegségek, lehet központi elektronika hiba is. Vidd el elektromos szakihoz.
2020. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!