Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell most EÜ vizsga a jogosítv...

Kell most EÜ vizsga a jogosítvány kiadásához?

Figyelt kérdés
Mert májusban mikor veszélyhelyzet volt akkor ugye nem kellett a kiadásához de mivel ismét veszélyhelyzet van így nem tudom, hogy megmaradt-e. Segítő válaszokat köszönöm szépen!

2020. dec. 7. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Kell.
2020. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Sosem kellett eü vizsga.

Csak elsősegély vizsga kellett, de az továbbra is kell.

2020. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hétig nem kellett nyáron. :) már kell. Volt egy nő 12 éve forgalmi vizsgázott és elsősegélyt nem tudta megcsinálni, most kiváltotta. :)
2020. dec. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Munkavedelem ***** válasza:
37%

#3-nak:

Ezt nem tudom elképzelni, mert asszem max 2 év után érvényét veszti a forgalmi vizsga.

2020. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: kevered a kresz vizsgával.
2020. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kell bizony menjél szépen csináld meg. Amúgy az durva hogy valaki egy elsősegélyt nem tud megcsinálni. Nem is értem. A vezetéshez több ész kell mint ehhez a vizsgához. Ha azt tudta a nő akkor az elsősegélyt miért nem? Még én is elsőre átmentem. Főleg hogy bárhol vizsgazhat elsősegély ből ő dönti el melyik vöröskereszt legyen.
2020. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"A vezetéshez több ész kell mint ehhez a vizsgához. Ha azt tudta a nő akkor az elsősegélyt miért nem?" Nekem is elsőre összejött a kresz, ám eü -n buktam. Embere válogatja. Sokan írják, hogy nem lehet elbaxni, hát pedig igenis de...
2021. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!