Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A legtöbb autót miért nem...

A legtöbb autót miért nem tudják úgy megcsinálni, hogy ne kelljen mindenféle szirszar párnákat belerakni külön hogy kényelmes legyen?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, amit írsz. Dolgoztam egy darabig autószerelőként, volt szerencsém kipróbálni jó néhány autótípust, de nekem nem kellett "mindenféle szirszar párna", hogy kényelmes legyen. Egyszer kellett kispárnát használnom egy Opel Calibrában, azt is azért, mert a ki tudja, honnan kukázott, padlóra hegesztett kagylóülésből nem láttam semmit.

De biztos az én testfelépítésem hibás.

2020. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy autóba sem raktam ilyesmit :D
2020. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes kérdés.


Az en véleményem erről, hogy valószínűleg tartósságra törekedtek mint sem kényelemre.

Mondjuk ez a Renault esetében például nem igaz, vagyis inkább a Francia autók esetében valamint s prémium autóknál.


De egyébként nemrég volt szerencsém ülni egy J astrában, jól felszerelt volt, és nagyon kényelmes, halk volt.

2020. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlanám Mazda 323 autómat. Nagyon kényelmes!
2020. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen párna? Lehet veled van a baj.
2020. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig egy autóba sem kellett párna.
2020. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Van aki a kemény ülést szereti. Apámnak Octavia 2-ese van, iszonyatosan kényelmetlen az ülése. Kemény, szorít oldalt, alig lehet állítani. Hosszabb utakon gémberedés. Főleg mióta E60am van, az után még borzalmasabb az ülése :D
2020. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Mert egy átlagos ember ergonómiájára tervezik őket. Átlagos alatt viszont nem ugyanazt érti a Japán és a Svéd.

Komolyabb autóknál nem véletlenül lehet már több tucat (!) irányba állítani az ülést. Belépő szinten meg ha nem vagy a gyártó által "átlagos"-nak gondolt, így jártál.

2020. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem átlagos a testalkatod.

én pont ezért kb. semmilyen fotelben vagy ülésben nem érzem magam kényelmesen hosszabb távon.

de szerintem a párnákkal csak rontasz a helyzeten.

milyen párnákról van szó?

2020. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%-nak nem kell semmi ahhoz hogy megfelelő legyen.Gondolom hogy neked se A8 vagy S osztály van amúgy.
2020. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!