Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami dinamikus, nagyobb...

Valami dinamikus, nagyobb (kombi max.) autó, amiben 190 centimmel elférek kényelmesen és még mögöttem is utazhatnak kényelmesen?

Figyelt kérdés

Mindezt 6-700 ezerig... Tudom, láma vagyok, annyiért bicikli van stb., de ez van.


Nagyon nem vagyok németautó párti, de a BMW 316 touringokat nézegettem most hirtelen, természetesen benzinesben, 1.8, 2.0 motorral. Kérdés, ezek a huszadjára levedlett kotlák (természetesen nem cigótól venném a legalja állapotút) elmennek-e még 4-5 évet különösebb kasszarobbantás nélkül.


Vagy mi értelmes autó van még legalább 100-120 le-vel? Audi, VW, Mercedes, Seat, Skoda biztos hogy nem kell. BMW-t is úgy venném hogy ismerem az irányjelzőt, értsd jól.


2020. dec. 8. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen BMW Touringokat? E46-ot gondolom ennyiért, amit nem nagyon szabad. Meg amúgysem olyan nagy, semmivel sem magasabb mint egy sima szedán ami nem éppen kényelmes egy magas embernek. Nézegess valami egyterűt inkább.
2020. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok otthon a típusaikban, annyi van... Lehet az E46 igen. 318 és 320, nem a 316 elírtam.


Sógoromnak 120D van, abban elférek, de az coupe, mögöttem gondolom semmi hely nincs. Nem a fejtérrel van a baj, inkább a lábtérrel, és hozzá a kormány távolságával. Ha kissé hátrébb ülök, akkor elférek jól a mostaniban is, de a kormány meg messze van, ezért ülök közelebb, meg hogy elférjenek mögöttem, nagyon diszkomfort érzésem van olyankor...


Egyterűek nehezek, lomhák, ha erősek akkor meg tankolni kell igencsak, ezekért nem igazán szeretnék.

2020. dec. 8. 08:19
 3/14 anonim ***** válasza:

A 318, 320 az csak a motort jelöli, a karosszéria ugyanaz.

A Coupe és a Touring között hosszban nagyon minimális a különbség, pontosabban csak 2(!) centi. Amúgy ezeknek állítható a kormány is ha kicsi a hely. De ha úgy is kicsi, akkor nézegess 5-ös vagy 7-es BMW-ket amikben nagyobb.

2020. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A BMW sem fog 5 literrel eljárkálni... De 700 ezerért én azt el is felejteném, mert a normális állapotúak nem ott indulnak. Nézz valami mást.
2020. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor mi van helyette ami nem hasonlóan problémás? Szerintem mind az valamilyen szinten.
2020. dec. 8. 10:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Bármelyik kombi vagy nagyobb sedan tudja ezt. Nézd meg a 15 évvel ezelőtti közép és felső kategóriás modelljeit a márkáknak.
2020. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Toyota drága, Mazda rozsdál, Mitsubishi gyenge de legalább sokat fogyaszt, Nissan-nak csak a Primerája van, kérdésemben felsoroltakat nem szeretnék (Opelt kifelejtettem), mi marad? Semmi...


Kia, Hyundai ami talán még akad ilyen modell, de azok meg pont tudtommal abból a korból valók amikor még nem voltak túl megbízhatóak.

2020. dec. 8. 11:25
 8/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Ford nem jöhet szóba? Az mk3 Mondeo például. Kb. 15 éve ültem benne, nem emlékszem mekkora a hely, de azok még kinéznek valahogy és nagy a választék.

2020. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7 Toyota drága? Igen? BMW-hez képest? Na ez meglepő lenne
2020. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Volvo?


Igen, a régi Toyoták (is) irreálisan drágák, még ha én is inkább vennék azt. 14 éves Avensis kombi 1.8 millió...?

2020. dec. 8. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!