Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent simsonnál az hogy...

Mit jelent simsonnál az hogy horpasztott kipufogó? És az hogy dobozolt? Ha én vennék az s51N-re egy enduro kipufogót ami nem horpasztott akkor az rámenne? Bocsi a fogalmazásért de a rendszer azt írta ne köszönjek. Fura....

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg csökkenne a teljesítmény?
2020. dec. 8. 18:18
 2/7 Simson S51N ***** válasza:

Szia!

Az Enduro-k kipufogója mivel fent van elvezetve, be van "horpasztva" az oldala, hogy minél közelebb legyen a lengéscsillapítóhoz.

Ha normális minőségűt veszel nem fog csökkenni a teljesítménye. Arra figyelj, hogy a kipufogó könyök csak kb 3 centit lógjon be a dobba. Éppen annyit, hogy a bilinccsel össze tudd szorítani. A többit le kell vágni.

2020. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. És mi a helyzet ha nem horpasztottat veszek? Mert olyat is árulnak és azt írják hogy ez is Enduro kipufogó.Ilyenkor csak "el fog állni" tehát nem passzol majd úgy? Azért kérdezem mert a horpasztott kipufogók sokkal drágábbak.
2020. dec. 11. 09:18
 4/7 Simson S51N ***** válasza:

Akkor a hátsó kipufogó tartót ki kell hajtani hogy ne érjen bele a lengéscsillapítóba, viszont a jobb lábnak eleve kis hely van a lábtartón ami ez által csak tovább romlik.

Ha rám hallgatsz endurora valót veszel rá. Értelem szerint cserélni kell a kipufogó könyököt is.

[link]

[link]

2020. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Simson S51N ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy hátsó kipufogó tartó és hővédő rács is kell hozzá.
2020. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen néztem rá hővédőrácsot stb. Nagyon szépen köszönöm a választ. Esetleg azt meg tudnád még mondani hogy mit jelent a dobozolt? Mert csak a horpasztottaknál láttam ilyet.
2020. dec. 11. 19:03
 7/7 Simson S51N ***** válasza:

Szia!

Megmondom őszintén, ilyen kifejezéssel még nem találkoztam, hogy dobozolt.

2020. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!