Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kumho vagy Vredestein gumi...

Kumho vagy Vredestein gumi jobb? Melyik, Milyen kategóriába sorolhatók?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül a Vredesteint választanám, ha csak márka alapján kell dönteni. De érdemes megnézni a teszteket, felhasználói véleményeket a két konkrét típusról.
2020. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Vredesteinra szavaznék.
2020. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Ez olyan, mint ha azt kérdeznéd, hogy az Opel vagy a Renault-e a jobb. Mégis melyik típus? Amúgy középkategória mindkettő, szerintem kár sokat agyalni rajtuk, eget verő különbségek nem lesznek.
2020. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vredestein a jobb
2020. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
A Kumho jobb
2020. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Nagy kérdés még, hogy miben jobb? Hóban, vizes úton, száraz úton, fogyasztásban, zajszintben, tartósságban, fékútban, szlalomban, árban? Ahány gumi, annyiféle gyengéje és erőssége lehet. (Ismerek olyat, akinek az a legfontosabb, hogy a zajszintje a lehető legalacsonyabb legyen, a többi különösebben nem is érdekli.) Teszteket nézzél, de konkrét típusokról, ne általánosságban.
2020. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6 os hol élsz szatyorba?

Mit kell túl reagálni az ostoba beírásoddal, húzz innen el, méghogy

"szlalomban" egyszerű ember vagyok....

2020. dec. 15. 16:34
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Szatyorban, nem szatyorba. Normálisan ragozva jobban esett volna a kérdés. Segíteni szerettem volna, de nem úgy, hogy egy tök általános, kb semmire nem jó kérdésre válaszolok. Ez tényleg az, hogy melyik a jobb, az Opel vagy a Skoda... megint csak azt tudnám visszakérdezni, hogy miben. De oké, akkor dönts az alapján, hogy itt melyikre mondják többen, hogy jó. Rosszul járni nem fogsz egyikkel sem, átlagos igényekre megfelelőek. Vedd, amelyiket olcsóbban megkapod. Én mindig a gumist szoktam megkérdezni, hogy mit ajánl, aztán amivel jó tapasztalatai vannak, azt megveszem.
2020. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne hatsz meg, Csókolom.🤠
2020. dec. 15. 16:53
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
De még ha trollkodtam volna, megkértem, hogy felháborodsz. Tessék, akkor beállok a sorba, a Vredestein a jobb nagy átlagban, és kár is többet foglalkozni vele.
2020. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!