Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo GT, vagy 159 SW?

Alfa Romeo GT, vagy 159 SW?

Figyelt kérdés

Gondoltam meglepem magunkat Karácsony alkalmából és a második generációs Suzuki Ignisből átülünk egy szerelem autóba.

Na de melyikkel járunk jobban? GT 1.8 T. Spark/1.9 JTD, vagy 159 SW 1.9 JTD?

A keret nagyjából 1,2–1,5 millió Ft.-

Amennyire én látom ennyi pénzből nagyon szép állapotú GT–t lehet venni, míg 159–ből ez inkább a kínálat alsó harmada; viszont a GT talán költségesebb fenntartású autó.

Szerintetek? Kérlek szavazz, ill., ha van építőjellegű mondandód, kérlek azt is írd le nyugodtan!



2020. dec. 12. 10:18
A kérdező szavazást indított:
GT 1.8 Twin Spark
GT 1.9 JTD
159 1.9 JTD
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Építő jellegű egy Alfával kapcsolatban. Hmm... Ezt érzelemből fogod venni és tisztában vagy vele hogy sokat kell javítgatni. Ha te ezt szeretnéd, hobbi autónak jó, de azért az ignist tartasd meg, hogy amíg szerelőnél van, tudj mit használni...
2020. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Igen, sajnos bármennyire szeretem az Alfát én is, tudni KELL, hogy az újabbakat (kb. 2000 utániakat) kizárólag Alfa iránti szenvedélyből lehet és szabad venni, második/hobbi autónak. Alfával soha nem fogsz "jól járni", legalábbis gazdaságilag és szellemi egészségedet tekintve semmiképpen. Alfánál fel kell készülni a kiadásokra és a szervizben töltött időkre, úgyhogy mint mondtam, csak második/hobbi autónak éri meg megrögzött Alfa-rajongók számára. Másnak és más célra legkisebb mértékig sem ajánlott.
2020. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar h sokat kell vele szórakozni, illetve van mellette másik autó ha épp szükség van rá...
2020. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Volt Ignisem, jelenleg 159 em van. Én is 1.4-1.5 M körül kezdtem nézelődni. Sajnos ennyiért nem találtam tényleg jó állapotút. Szerintem 1.7-1,8 M nél kezdődik a jobb állapotú. De azért azokra is rá lehet locsolni még párszázezret. Azért azt vedd figyelembe, hogy más kategória a kettő! Sok sikert a vásárláshoz! És szerintem 159!
2020. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!