Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa romeo 147, kinek van...

Alfa romeo 147, kinek van ilyen, ajánlod, nem ajánlod?

Figyelt kérdés
egy vw polot szeretnék lecserélni. tudom, a vw az isten, de nekem akkor is fapados...
2020. dec. 15. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt, 1.9 JTD motorral, 2006-os (facelift utáni).

Jól megy még ma is, igazából mindössze csak azért cseréltem le, mert közben elkezdtem sokkal jobban keresni és drágább, új autót tudtam venni, egyébként ellenkező esetben még ma is meglenne.

Twin Sparkot kerülni kell mert ritka hitvány egy motor, de az 1.9 JTD nekem nagyon jól ment.

2020. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem benzines változat volt.Nem volt benne sok km.,de így is egy rakás sz@r volt.Mindig volt vele valami probléma.Elektromos bajok tömkelege.Jó érzés volt megszabadulni tőle.
2020. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
amit néztem, az alfa romeo t. spark eco.. benzines.. akkor engedjem el? :D
2020. dec. 15. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
MűhelyPRN-ban volt 147-es. https://www.youtube.com/watch?v=75IBROs2fB4 érdemes megnézni...
2020. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Twin Sparkot engedd el szerintem.
2020. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi. megnéztem a videót, bár azt hiszem itt nem az autóval hanem az addigi tulajjal/tulajokkal volt a gond, ha jól figyeltem, egyik sem kifejezetten alfa-hiba, bármelyiken előjöhet...

mindenki azt mondja, alfát ne vegyek, mégis egy csomó embernek van :D ugyan ezt mondták a peugeot-ra is, aztán 6 évig használtam (mondjuk utána hengerfejes lett, de egy 99es autóról volt szó)

2020. dec. 15. 23:04
 7/7 D. Brasco ***** válasza:

A 147-esnek éppen csak minden baja is szokott lenni,foleg ha benzines.Cserébe még az alkatrész is jó drága,ugyhogy ha nincs hova tenni a penzed és/vagy szeretnél többet a szervizben állni mint menni vele,tökéletes választás.

Nem hiaba mondjak hogy a alfat csak érzelmi alapon szabad választani...mondjuk másképpen nehéz is lenne mert semmilyen észérv nem szol mellette

2020. dec. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!