Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baja a (1.9 TDI) Volkswag...

Mi a baja a (1.9 TDI) Volkswagen Golfomnak?

Figyelt kérdés

Volkswagen Golf IV 1.9 TDI AHF motorkódú. Olyan mintha a váltóból jönne egy hang és közben akadozik az alapjárat. Mintha meg-meg akadna. Ha benyomom a kuplungot akkor elhallgat. Kettőstömegűt is mondtak már nekem, de akkor benyomott kuplungal miért nem csinálja? Melegen sem csinálja csak hidegen. Érdekesség még, hogy amikor állok be itthon az udvarba ami lejtes, ezért üresben gurulok be, hogy üresben gurulás közben még jobban be be rángat az alapjárat.

A másik gondom ami már jóval régebbi probléma, hogy hidegen pöcc-röff, melegen hajtatni kell pár másodpercig, hogy beinduljon. Itt én adagolókopásra tippelnék de kiváncsi vagyok mások véleményére is.



2020. dec. 15. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

" Itt én adagolókopásra tippelnék "

Inkább ne tippelj.

2020. dec. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
32%
Az a véleményem,hogy ez megérett a bontóra.......
2020. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De tippelek kedves első válaszoló mert elnyűttem már egy pár autót, dirib darabra szedtem őket össze is raktam jók is lettek. Csak azok szoci kocsik voltak olcsó volt hozzájuk minden, nem idegesített a dolog. Ez kicsit más téma. Megcsinálom én ezt is, csak kíváncsi vagyok mások (nálam tapasztaltabbak) véleményére is. Szóval van idáig 2 válaszom amit kaptam, de mind 2 full amatőr gyerektől van, köszi srácok előre ülhettek ;)
2020. dec. 16. 21:20
 4/4 D. Brasco ***** válasza:
Mondjuk az adagolókopás az aztán igazi profi szakemberre vall.......
2020. dec. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!