Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egyszer lenne majd tökélete...

Ha egyszer lenne majd tökéletes önvezető autó elérhető áron, akkor vennél olyat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 06:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem az autó csak arra kell, hogy egyik helyről eljussak a másikra, kormány sem kell bele, nem akarom vezetni, ha magától elvégzi helyettem
Igen, de csak akkor, ha vezethetem én is. Így ha nincs kedvem, akkor rábízom, ha meg van, akkor én vezetek
Nekem nem kellene önvezető még ki/bekapcsolhatóan sem, én mindig 100%-ban magam akarom vezetni az autót
28 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen most is van, hangvezérelt ÖN vezető.

Úgy hivják hogy TAXI.

2020. dec. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Van, de nyilván drágább, mint az önvezető lenne, ugyanis egy másik embert megfizetni többe kerül, mint ha egy számítógép vezet a kocsiban.
2020. dec. 16. 07:21
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Autópályán kívül nem látom értelmét.
2020. dec. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3, miért nem? Én szoktam ingázni a városban, és nem szórakoztató a városi forgalom a lámpákkal meg a dugókkal. Ha ugyanezt ugyanolyan jól megcsinálná az önvezető, mint ahogy te vezetsz, akkor nem lenne jobb, ha útközben inkább filmet nézhetnél, netezhetnél, szunyókálhatnál, stb. és nem kellene mindig az utat lesni?
2020. dec. 16. 07:32
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek vezetni, igazából pályán is, csak unalmas egy idő után. Saját véleményt írtam csak hogy nem látom értelmét.
2020. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Majd számolj utána , én már megtettem és egy átlag embernek sokall olcsóbb egy taxi mint megvenni egyet és fenntartani.
2020. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6, Kiszámoló egyszer utánaszámolt:


új autó: 232 Ft/kilométer.

öreg autó: 185 Ft/kilométer

taxi: 260-270 Ft/kilométer (- esetleges kedvezmények, amit a taxitársaság ad)


Ez egy 2011-es számítás, úgyhogy lehetne frissíteni. Pl. nem tudom, most mennyi egy taxis kilométer, drágább vagy olcsóbb-e mint akkor (inflációval korrigálva).

2020. dec. 16. 08:12
 8/19 A kérdező kommentje:
2020. dec. 16. 08:13
 9/19 A kérdező kommentje:
A taxinál esetlegesen 190-200 Ft/kilométerrel (plusz alapdíj) is számol, de ő is csak feltételesen számol az ilyen kedvezményekkel. Nem vagyok képben, hogy ma mennyire jönne ki, milyen kedvezmények vannak, mert nem szoktam taxival járni.
2020. dec. 16. 08:15
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám és utána eldönteném. Viszont a párom tuti nem venne, ő imád vezetni.
2020. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!