Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda 50, segítség?

Derbi senda 50, segítség?

Figyelt kérdés
Szóval van egy derbi sendám, korábban volt rajta sportlégszűrő, de sok volt neki a levegő ezért beszagatott/bedadogott 50-40 körül, raktam bele egy szivacsot, akkor megoldódott, de mondom nem akkarom, hogy kókányolt motor legyen veszek hozzá gyári levegőszűrő csövet(mert a gyári levegőszűrőház megvan), de viszont most is beszaggat, gondolom fuvókát is cserélni kell hozzá, mert így vagy sok a kaja vagy kevés a levegő, szóval megnéztem hanyas fuvóka való bele(78,30,30), és hogy ezeknek elégnek kellene lenni, vagy egy picit nagyobb kell? (csak azért, mert ugye már a régi fuvókával járatódott be vagy koptak össze az alkatészek, és hogy nem-e lesz neki kevés)?

2020. dec. 17. 15:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Kövezzetek meg nyugodtan, ha valami hülyeséget mondtam.
2020. dec. 17. 15:02
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként 90-es volt a mostani fuvókám.
2020. dec. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!