Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülnek a motorolajo...

Mennyibe kerülnek a motorolajok a MOL -nál?

Figyelt kérdés
Konkrétan a MOL dynamic gold long life 0w30 ra gondolok és 5 liter

2020. dec. 17. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a benzinkúton?

Rohadt drága minden. Jobban jársz, ha máshol veszed meg (webshop, autósbolt stb.)

2020. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Érdekes akkor ezek szerint a benzinkúton drággáb az olaj mintha máshol venném meg?,

Azért akartam ezt az olajat megvenni mert 240 Celsius a lobbanáspontja 507 VW szabvány mellet úgy hogy még ráadásul 0w olaj is kőnyű hidegindítással, + castrol edge elven működik a leírás szerint.


Mert a castrol edge lobbanáspontja 196 Celsius jobban párolog gyakrabban kell utántölteni

Szóval megtetszetek az adatok

De ha nagyon drága akkor sajnos m1 kb 15 -16 ezerig érné meg nekem 5l

2020. dec. 17. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Benzinkúton a shopban minden drágább. Fél literes kólát vettem ha jól emlékszem 400-ért.....
2020. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Benzinkúton minden drága, még a saját márkás cuccok is.

Ahogy nézem ebből az olajból csak 1 literes kiszerelés létezik.

Viszonteladóknál is van belőle:

Pl.:

[link]

[link]

[link]

2020. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a benzikutbab azért bíztam volna jobban mert az biztos eredeti,bár ezeket nem szokták hamisítani csak az ismertebb márkákat.

Azért még mindig jó lenne tudnom ,hogy mennyibe kerül ott,vagy azt hogy hol lehet még ilyet kapni.

2020. dec. 17. 22:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4 es így már tudom kábé mennyíbe kerül
2020. dec. 17. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Benzinkúton minden drága. Simán elkérnek 5-6 ezret 1 liter olajért.

Azért ilyen drága, mert akinek SOS-ben kell úgyis megveszi.

2020. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont, hogy benzinkúton fordulhatnak elő "trükközések", amikor olajat veszel, és ők készséggel beleöntik - csak közben nekik van olyan flakonjuk, amibe már egy silányabb minőségű olajat öntöttek - nincs rajta rendesen a zár, mert már egyszer felbontották.

Ha nagyon meg vannak szorulva, akkor megteszik ezt a fagyállóval és a szélvédő mosó folyadékokkal is.

Szóval ha te nem győződtél meg magad a flakon sértetlenségéről, akkor eszedbe ne jusson ott bármit is venni. Meg persze illedelmesen megköszönve elhárítani a kutasok segítségét, mert érhetik kellemetlen tapasztalatok az embert.


Az irreálisan drága shopos árakról már nem is beszélve (pl 200 Ft-os csoki náluk 4-500 Ft, stb).

2020. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,akkor érdemes viszonteledótól rendelnem ha aktuális lesz :)
2020. dec. 18. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!