Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia rs TDI PD 130...

Skoda Fabia rs TDI PD 130 geometria leragadás ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos a problémám a következő, 2 hónapja vettem az autót egy valószínúleg elég gondatlan tulajtól :) az autó húz megy , mikor elhoztam a valószínűleg a hidrotőkék kopogtak-kerepeltek, ez egy jóminőségű olajcsere után szinte 90% megszűnt , ahogy elhoztam egyből szerelő átnézte , injektorok határértéken belül, vezérműtengely nem kopott szép állapotú, természetesen sport légszűrő volt benne ami iszonyat poros volt , tehát visszakapta gyárit , sajnos a kettőstömegű már eléggé kivan , szépren remegteti is az autót , de ez majd január február körül orvosolva lesz, nem tudom összefügg e a problémámmal nos ez a következő mikor elhoztam úgy éreztem hogy alacsonyabb tartományból nehezebben kapja fel a vizet viszont néha pedig kisebb gázra is jó nyomatékosan elindult, így ment ez olajcserééig ami után már szinte mindig jó volt , alacsony tartományból jól húz, néha még előjön hogy annyira nem okés , arra gondoltam hogy néha ragadhat a változó geumetria , hiszen furcsa hogy az olajcsere után legtöbbszor jó volt minden (esetleg a jobb kenés miatt) , olyan még nem volt hogy nem töltött volna a turbo , csak lassabban! (nincs tuningolva a motor teljesen gyári)


vajon mi lehet? köszönöm



2020. dec. 19. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sportszűrő, ketyem faca, miért vagy benne biztos, hogy nincs hozzá nyúlva a programhoz?
2020. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eselytelen h a turbo legyen.


A 4db PD elem be lett merve ? Gyanus h ott lehet valami.


Motorvezerlo tuti gyari benne ? Ha nem, akkor gondoskodj rola hogy az legyen.

2020. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! koszonom a valaszokat! es kellemes unnepeket nektek! Nos 3.tulaj vagyok 11 evig egy hazaspare volt, 2018ban vette az az illeto akitol en vettem :) gondosan szamlavezetes, olajcserek stb, elhiszem hogy nincs hozzanyulva, pd elemek lemérve 3. 4. hengernel magasabb a befecskendezes, de elvileg hatarerteken belul van, esetleg lehet hogy az lessz? lehet picit el vannak tomodve? koszi elore is
2020. dec. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!