Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a csomagtérajtóm...

Mi lehet a csomagtérajtóm zárjának a baja? Amikor nyitom vagy zárom kerregő hangot ad és vagy működik vagy nem.

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
A kerregtető elromlott valószínűleg. Úgy tudod helyrehozni, hogy elmész benzinkútra, először teletankolod, utána teljesen feltöltöd a szélvédőmosó tartályát, ezután mind a 4 kereket leereszted 0,5 bárra, és utána bal első - bal hátsó - jobb hátsó - jobb első sorrendben felpumpálod mindegyiket 4,2 bárra. Ezzel az összetett kombinációval lehet visszaállítani alapállapotba a kerregtetőket.
2020. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
36%
A kerregtetőt meg kell javítani. Kivéve ha az a feladata, hogy kerregtessen, mert akkor optimális a működése.
2020. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Első egy farok, ne foglalkozz vele.

Ha jól sejtem központi zár van, és kulccsal nyitod/zárod a csomagteret (bár ezt típustól, és a zár állásától függően a távirányító/kulcs is tudja).

Haldoklik a zár motorja.

Mutasd meg egy autóvillamosságinak.

2020. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elromlott.
2020. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Olyan szomorú amikor valakit annyira nem becsülnek az életében, hogy egy anonim oldalra kell jönnie, hogy szerepelhessen :(


Csomagtérajtó zár csere megfogja oldani a problémát, sima autószerelő is ki tudja cserélni.

2020. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 akkor csak hogy te is értsd, gondolom először jársz az oldalon.

Két lehetőség van: a kérdező ért hozzá és meg akarja javítani, de akkor értelmesen tudna kérdezni, illetve a kérdező nem ért hozzá, de meg akarja javítani, ahelyett, hogy szerelőhöz vinné.

+1 nem ért hozzá és elviszi szerelőhöz, csak őket nem látjuk mert ha nincs mit kérdezni nem írnak ki kérdést.

2020. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én értettem a kérdést, úgy tűnik itt veled van a gond több szempontból is.

Mindenesetre sajnálom, hogy ilyen életed van :)

2020. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szerelo is megertette ebbol a kerdesbol es megcsinalta. Az volt a baj mint amit az otos irt.
2021. jan. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!