Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány km-t lehet megtenni egy...

Hány km-t lehet megtenni egy négy évszakos gumival?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokat várok főként azoktól, akik évszaknak megfelelőről váltottak négy évszakosra.

2020. dec. 22. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Michelin Crossclimate. Ők a kompromisszumot ott találták meg, hogy kevésbé kopik, de nem ő a legjobban tapadó sem. Nekem kb. 45 ezret fog elmenni, jövő ősszel lesz cserés, akkor lesz 5 és fél éves. Akkor fogja elérni a még téli használatnál elfogadható barázdamélységet, nem tervezem tovább használni. Nem kímélem, elő-előfordulnak hallhatóan enyhán radirozós kanyarodások.

Feleségem kocsiján ugyanilyen gumi van, szemlátomást lassabban fogy azonos kilométer alatt. Időben nem, mert többet jár mint én.


Előtte az évszakos gumik sem bírták 5-6 évnél tovább, csak azok nem elkoptak, hanem elöregedtek. Nincs garázs, mindig süti a nap, fújja a szél. Bő fél barázdamélységgel lettek cserélve mindig.

2020. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Michelin fejlesztése egyik hansúlya, hogy lassan kopjanak. Ezzel próbál a konkurenciából kitünni.

Ha ilyet vennél, várjad meg a CrossClimate 2-őt, jövőre érkezik.

2020. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is arra várok. (#1 vagyok), kíváncsi vagyok mennyivel lesz jobb, mint az első. Egyébként amin még egyáltalán gondolkodtam, az a GoodYear Vector 4Season volt.
2020. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Ráérek megvárni a 2-es CrossClimatet. A mosti téli utolsó szezonját futja, nyáron lejárom aztán majd ősszel akkor megveszem ezt a gumit.

2020. dec. 22. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhh, én lekoptattam 15 ezer alatt őket, mondjuk én kb. minden kanyart úgy vettem be vele. XD
2023. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!