Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek, quadot...

Mi a véleményetek, quadot vagy cross motort vegyek? Első quadom vagy első motorom lenne, de nem tudom, hogy melyik lenne alkalmasabb hobbi célra. Néha pályán de leginkább erdőben használnám. Melyik a biztonságosabb? Elsőre melyik alkalmasabb?

Figyelt kérdés

#motor #quad #Quad vagy cross motor
2020. dec. 22. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Erdőben légyszi egyiket se, mert engem, szabályos motorost is egy kalap alá fognak venni veled, az erdei huligánnal. Magyarországon nem igazán van olyan erdő, ahol szabályosan tudnál trailezni.


Én amúgy a motort ajánlanám. De ez 100%-ban szubjektív, én alapvetően motorozom, csak kv 5-ször quadoztam. Azt vedd, ami neked jobban tetszik. Mindkettő tud biztonságos meg veszélyes is lenni, vezetőtől függ.

2020. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Na hogy kapj egy normális választ is:

Én csak a motort ajánlanám kezdésnek, viszont nem crosst!

Enduro megfelel a célnak, főleg hogy első motor.

50ccm 2ütemű vagy max 125ccm 4ütemű.

50-esből ugye derbi senda, rieju mrt, aprilia rx 50 amik jók.

125 4t - ből sajnos nem vagyok jártas, de bármi jó abbol is, csak ne cross.

Nekem volt olyan ismerősöm, aki megvett magának első motornak egy yamaha yz 125-öt (úgy hogy előtte haverok simsonján ment), és az első próbakörön felborult, mert olyan erősnek lehet mondani már a 125 2t cross motorokat, hogy egy nagyobb gáz és már 1kerék.

Remélem tudtam valamit segíteni, és ha veszel motort akkor balesetmentes közlekedést!

2021. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!