Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha mindennapos használatra...

Ha mindennapos használatra szeretnék benzines autót, amiben van legalább 200le, melyik a legmegbízhatóbb választás?

Figyelt kérdés

Hetente kb 2x megyek az autóval max heti 70km-t.

Utcán áll, így nem szeretnék drága kategóriát, de legyen biztonságos azért és legyen benne erő.

Jelenleg egy 2 milliót érő dízelem van, ezt szeretném cserélni, mert már 18 éves és minden hónapban beszarik benne valami.


A keretem max 3 millió, de az sem baj, ha 2 körül találunk valamit.


Hahun mindenre rákerestem már, de nem tudom, melyik széria sikeredett megbízhatóra.


Az sem baj, ha 2 személyes, de ha van lehetőség rá, legyen 4-5.

Manuális, hogy kevesebb legyen a hibalehetőség.


2020. dec. 23. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy egy 18 éves, állandóan beszaró dízel ér 2 milliót? Nem kötekedésből, csak azért kérdezem, mert nehogy rossz adattal számolj. Tehát én egy ilyen autóért hót zihher, hogy nem adnék 2 milliót. De lehet bennem van a hiba, tényleg nem rosszból mondom.


Egyébként miért kell a 200 lóerő? Heti 2x mész vele, ez 70 km összesen? Én másfél naponta megyek ennyit 75 lóerővel, autópályán és semmi gondom nincs sose. Csak azért mondom, mert ha 100-120 lóerő körüli autóval megelégedsz, akkor 2-3 millióért valószínűleg fiatalabbat, jobb állapotút kapsz, mint valami 200 lóerős példányból.

2020. dec. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
BMW-t vegyél.
2020. dec. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Suzuki Swift
2020. dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Opel corsa D opc(192le.)

Ha rendesen volt szervizelve,olaj csere évente( vagy max10ezer km.)

akkor nem lesz vele probléma.Alkatrész van hozzá .Nekem 2 éve megvan én szeretem.

2020. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

18 éves dízelért két milla? Nemá..ezért az összegért négyet hoz be a kereskedő, és még kaszált is rajta.

Kétszáz lóerős akármi?..az a kétszáz már rég nincs annyi, jó, ha 150(se)..


Vegyél egy kétajtós sport Szwiftet, elnyűhetetlen, kéziváltós, megy mint a vihar.(nekem is az van) kicsit kemény, de megbízható. Soha nem hagy cserben.

2020. dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Opel Corsa D GSI + egy program oszt jók is vagyunk
2020. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme a programnak.Azért kiadni 90ezret,hogy 8.1 helyett 7.2 legyen a gyorsulása 100-ra.Én megtettem,de kidobott pénznek éreztem..
2020. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bmw e46 330i ennyiből már kapsz azért szépet,ha karbantartod még megbízhatónak is mondható elvileg. Lóerő gondolom élvezet miatt kell.

231 le+hátsó kerék,az szerintem akkor megfelel így xD

2022. szept. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!