Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más országokban is ekkora...

Más országokban is ekkora hagyománya van a traffipaxozásnak, mint nálunk?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Németországban még nem láttam fix kamerár. Trafipaxozó rendőrt 2x 10 év alatt. Osztrákokra, magyarokra jellemzőbb.
2020. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 07:54


mentél már végig müncheni alagútban? az összes tele van pakolva fix trafival... amellett pl Miesbach-ban is gyakran kiteszik a mobilradart, itt ahol lakunk Bad Aiblingban is mérnek. egyszer a főúton is lekaptak, meg is állítottak... szóval méregetnek.

2020. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ráadásul Németországban álcázzák is a kamerát. Nem olyan, mint Magyarországon, hogy ki van táblázva és kilométerekről látható.
2020. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Undorító a német, osztrák rendőrség is. A seggembe nem akarnak benézni. Egész Európa kezd undorítóvá válni.
2020. dec. 24. 19:18
 15/16 anonim ***** válasza:

14

Valóban van Németországban elég sok fix kamera, de messze nem olyan rossz a helyzet, a rendőrök jófejek. Ellenben az osztrákokkal, azok Europa mumusai szerintem. Amúgy abban egyetértek, Európa évről évre élhetetlenebb, ha visszatekintünk arra, hogy milyen volt az élet pl 2000ben. Sokkal felszabadultabb, lazább volt minden.

2020. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
a németek alapból merevek. ami a szabályban meg van írva az az isten, a szent, attól nem lehet eltérni. a rendőröket nem tudom, eddig csak egy állított meg, azok viszont elég arrogáns fiatal gyökerek voltak...
2020. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!