Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a front assist...

Mennyibe kerül a front assist szenzor egy 2010-es Volkswagen Passat-hoz?

Figyelt kérdés

#Volkswagen #Passat #front assist
2020. dec. 24. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt benne gyárilag is, vagy utólag szeretnél beletetetni egy ilyen funkciót?
2020. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
parkoló randarra gondolsz? 20 ezerért beszerelnek bármilyen autóba
2020. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt benne gyárilag csak meghibásodott. Nem a parkoló radar az működik. Érzékeli az előtted haladó autót és magától vészfékez ha történik valami vagy ha kiszalad egy gyalogos. + az adaptiv tempomathoz is kell, hogy érzékelje az előtted haladó autót és tartsa a biztonsági távolságot.
2020. dec. 24. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a leírás alapján csak 2015-től kezdődően raktak ilyet VW modellekbe:

[link]


Sokan pnaszkodnak rá, hogy nem túl jól működik. Indokolatlanul fékezget az autó, stb.

2021. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy volt benne gyárilag. Full extrás modell, Németországból hoztam be használtan. A board-on is irja, hogy Lane Assist és Front Assist, de amikor az utóbbit be akarom kapcsolni Errort jelez. Voltam a márkaszervízben, ott azt mondták hogy maga a munkadij kb 40000 + a szenzor ha el van romolva, de arra nem kaptam infot hogy az mennyi.
2021. jan. 8. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írnak a hibaüzenetekről és a lehetséges javításokról.

Vannak cikkszámok is ilyen szenzorokhoz, azok alapján újat külföldről postázva kb. 40-60ezer, ha újat veszel. Lehet találsz bontottat is olcsóbban.

Szerelőd gondolom felhív, mielőtt megrendeli, ez úgy szokás.

2021. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!