Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KIA 1,6 dízelmotorjai jók?...

KIA 1,6 dízelmotorjai jók? Vannak komoly típushibái? 300 felett érdekelne főleg.

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom vele de eddig kb mindenki dícsérte hogy nagyon megbízható(állapotfüggő természetesen)
2020. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Koreai vagy japán autót benzines motorral illik venni. Szerintem.
2020. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A cégnél volt dízeles KIA (nem ekkora futásteljesítménnyel persze), nem emlkészem, hogy baj lett volna vele, viszont mindenki aki használta meg volt lepődve, hogy dízelhez képest milyen sokat fogyaszt.
2020. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt Mazda dízelem, KIA dízelem, mindkettő maga volt a csoda. Itt a fővárosban tapostam rendesen, de mindig volt húsz-harminc liter megtakarításom.


Elismerem, mindkét autó motorja 2,2 es volt, de visszasírom őket. Most japán benzines van, nem jobb(rosszabb)az sem..


A japók értik a szakrajzot, akár dízel, akár benzines. Persze rámszól valaki, hogy a koreai az más..nem, mert azonos telephelyen készülnek a dízelmotorok.


Szóval jók a Kák.

2020. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Japán van most is, de lejjebb váltanék a 2,2-ről. Kasztni is nagy, felesleges nekem ekkora autó, ezért gondolkodom Ceedben.
2020. dec. 24. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, átlagos. Ha évente több mint 20 ezer kmt mész, csak akkor érdemes a dízelt választani, egyébként benzinest ajánlok. Japánnál egy kicsivel problémásabb, mert gyengébb, gagyibb anyagból van.
2021. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!