Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oktató nálatok is szinte...

Az oktató nálatok is szinte mindig nyomta a pedálokat vezetés során?

Figyelt kérdés
Sima váltásnál is nyomja velem együtt a kuplungot meg szinte mindig ez normális nálatok hogy volt?
2020. dec. 25. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte soha nem nyomta nálam. Ott tartotta a lábát ha szükség lenne rá, de nem nyúlt bele
2020. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Amint látod, nem egyedi eset, kezdetben teljesen általános, nem engedi, hogy lefulladj a forgalomban.

2020. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem nyúlt bele nekem. Nem értem mi szükség van rá.
2020. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen autón vezetsz, hol tartasz a vezetésben?


Egyébként lehet, hogy így tanulod meg könnyebben!

2020. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
oktatas soran 2x nyult bele..
2020. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Talán az első 2 órán csinált ilyet az oktatóm. Viszont utána soha. Sőt, az elején amikor váltottam, én nem is nyomtam a kuplungot, csak ő. De mondom, ez talán az első 2 órán ha volt, már nem pontosan emlékszem. Utána viszont szinte soha nem nyúlt bele.


Hányadik óránál tartasz? Ha már jó pár óra eltelt, és még mindig nyomja, az azért fura, viszont ha még az elején tartasz, akkor még érthető.

2020. dec. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem még a vége felé is belenyúlt, de csak azért, hogy figyeljek jobban. Amikor figyeltem nem nyúlt bele. Volt, hogy mondtam neki, hogy ne nyúljon bele, mert figyelek. Olyan is előfordult, hogy teljesen mást csinált és nem pedálozott. Olykor mondta, hogy ne ő pedálozzon már, de volt, hogy ráhagytam.
2021. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak 2 alkalom volt. Egyszer mikor akkora forgalom volt, hogy a szokásos kezdő vezető stílusban nem lehet kimenni a körforgalomba. Mivel ez a 2. órán volt, ekkor ő engedte fel a kuplungot és adott nagy gázt hozzá. Szerencsére előtte mondta hogy ezt fogja csinálni, illetve hozzátette, hogy jól kormányozzak be, mert ha megpördül a kerék gyors induláskor akkor nem arra fog menni az autó amerre áll a kormány, hanem majdnem egyenesen előre. Ezen kívül még egyszer belefékezett sárga lámpánál, amin én még simán átmentem volna.

Azt el sem tudom képzelni, hogy miért nyúl bele egy oktató folyamatosan, ha nincs balesethelyzet vagy speciális szituáció.

2021. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!