Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok a...

Milyen autót ajánlotok a lentebb leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm ha itt vagy és megpróbálsz segíteni, köszi :)


23/f vagyok szeretnék nyárra venni egy autót amivel a barátnőmmel tudnék hétvégente ide oda utazgatni.

A lényeg hogy ne olyan típus legyen amire sokat kell esetlegesen költeni.

Jó állapotú autót keresnék tehát nekem mind egy hogy Renault , VW vagy Mazda vagy akármi nem az autó márkáját nézem.


Az összeg olyan 1 millió ft kicsivel esetlegesen lehet nagyobb is.


Benzines legyen és minimum 1.2 es legyen.


Továbbá magánszemély vagy autókereskedéstől jobb szerintetek venni ?


Egyáltalán lehet 1 millióért jó autót találni?


Köszönöm előre is a segítség3teket



2020. dec. 27. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
suzuki swift
2020. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

1 millió körül olyan 10-12 éves autókat árulnak, amire épp sokat kellene költeni, ezért is adják el.


Én mindenképp japán autóban gondolkodnék.

2020. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Koreait japant Fordot ,esetleg Vw konszernt 1,4 -1,6 alap benzinest . Ha nem a becsületes neppertől csak privat embertől aki a tulaj . Le kell informalni a gepet online stb .A hirdetőhöz úgy kell menni hogy semleges szervizbe átnezeted . Ezt te állod , a hibák költsegeit le kell alkudni . Papir törzskönyv friss eredetvizsga legyen . Ezek nelkül buksz ,de aki nem bele az sumakol . Füstösöktől menő tuningolós figuraktól ne vegyél semmit . Bemindasra ne adj es proba nelkül nincs bolt .
2020. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
- de aki NEM MEGY bele -
2020. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2020. dec. 27. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!