Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért furcsa másnak ha egy...

Miért furcsa másnak ha egy lány szereti a motorokat és a fiús dolgokat? Ez olyan ciki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen mi a furcsa? Rengeteg lány ismerősöm szereti a mocikat.
2010. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beatrix17 ***** válasza:
Ebben semmi furcsa nincs!!!Én az autók megszállotja vagyok-és ezt minden pasim szerette bennem!Hol van előirva,hogy egy nő csak a főzéshez érthet?Max azok a pasik mondják,hogy ciki,akik semmit nem értenek az autókhoz,motorokhoz.Na az tényleg kellemetlen,ha te jobban értesz hozzájuk-mármint nekik!
2010. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha't szerintem is igy van de mikor szo' keru"l a motorokro'l olyankor ma's la'nyok olyan furcsa'n ne'znek ram e's ra' ke'rdeznek hogy szereted a motorokot?E's mikor mondom hogy igen akkor arra csak annyit mondnak hogy ha't na van ien.
2010. aug. 13. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én azokat a lányokat nem szeretem, akik odamennek egy kitámasztott 1000-hez, ráülnek és elkezdenek pózolni, hogy legyen új menő kép a fészbúkon, de ha azt mondom, hogy indítsd be és tedd fokozatba, vagy megkérdezem, hogy hány henger dübörög a formás popsid alatt, akkor néz ki a fejéből...
2010. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beatrix17 ***** válasza:
Ez azért van,mert a legtöbb nőnemű a körmökről,ruhákról,pasikról és hasonló témakörökről tudnak csak beszélgetni-TISZTELET A KIVÉTELNEK!!
2010. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!