Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E46 320Ci kopogó hang?

Marcihorv kérdése:

E46 320Ci kopogó hang?

Figyelt kérdés

Üdv.

Adott egy e46 320ci (2000-es évj, 2.2)

Hidegen melegen minden gond, zaj nélkül indul.

Majd használat után (változó, van hogy 5 km van hogy 25km után) elkezd az autó alól nagyjából középtájról kopogó hang érkezni sebességben,üresben,gázadáskor, gázadás nélkül is ugyan úgy hallani míg le nem állítom.

Ahogy utána néztem a kardánkeresztre tippelnék, de nem vagyok benne biztos, ezért ha esetleg valakinek van valami tippje hogy mi miatt lehet ez akkor kérem jelezze, előre is köszönöm! :)



2020. dec. 27. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kopogószellem!
2020. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából lehet hangja a váltónak is, ekkorra már felmelegszik az olaj.
2020. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Álló helyben is van hangja, vagy csak menet közben? Álló helyben karbán nem lehet. Arányos valamivel a kopogás gyorsasága? Fordulatszámmal, sebességgel?
2021. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Álló helyben is, menet közben is, nem változik semmilyen hatástól üresben is ugyan olyan mint sebességben, illetve alapjáraton is néha felgyorsul néha pedig elhallgat
2021. jan. 13. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem került sima lendkerék a kettős tömegű helyére?
2021. jan. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy oszinte legyek nem tudom, nemreg óta van nálam az autó, kb 1300km van benne általam de 1000-1100km keresztül nem volt ilyen baja, elviszem szerelőhöz, csak problémás mostanság mert mindenki tele van 😕
2021. jan. 13. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!